Wpis z mikrobloga

Często widuje określenia pokroju "stulejarz", "spermiarz", "przegryw" w stosunku do faceta kiedy ten pisze, że nie może znaleźć dziewczyny jednak nie widziałem podobnych określeń skierowanych do kobiety. Dlaczego? Przecież kobiet i mężczyzn jest mniej więcej 50/50. Czy to oznacza, że życie różowych jest o wiele prostsze?
#tfwnogf #logikarozowychpaskow #rozowepaski #stulejacontent #przegryw
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LeVentLeCri: oczywiście, bo jeżeli się nie jest bad boy`em, nie ma się 185 cm wzrtostu, nie jest się napakowanym to żadna nie będzie miała wobec takiego faceta żadnych żywych uczuć.
  • Odpowiedz
@alh3: no jasne że nie mówiłem poważnie. poza tym, nie mam nic do bad bojów, przynajmniej mają ciekawe życie,
w przeciwieństwie do mnie
  • Odpowiedz
@Ubotek: Tyle że to absurdalne, może wam setka kobiet napisać, że jest inaczej, a wy i tak swoje. Wiecie lepiej ode mnie czego chcę albo jaki jest mój chłopak? Come on xd
A wasze obserwacje to jest wyznacznik wszystkich związków? Zresztą nie wierzę, że znacie tylko takie przypadki, gdzie laska związała się z patusem. Jeśli tak jest, to radzę zmienić środowisko. Myślę jednak, że tak to sobie tylko tłumaczycie, bo
  • Odpowiedz
@eks_de: A ktoś chce słuchać o tym, gdzie leży jego źródło nieatrakcyjności? Jeśli tak, to trzeba szczerze zapytać osobę, która nas dobrze zna. Znajdą się takie, które powiedzą. A na wykopie to już na pewno ktoś chętnie wygarnie nieprzyjemną prawdę, ale zawsze to będzie bazować na tym, co wie się o kimś z jego wpisów
  • Odpowiedz