Wpis z mikrobloga

Często widuje określenia pokroju "stulejarz", "spermiarz", "przegryw" w stosunku do faceta kiedy ten pisze, że nie może znaleźć dziewczyny jednak nie widziałem podobnych określeń skierowanych do kobiety. Dlaczego? Przecież kobiet i mężczyzn jest mniej więcej 50/50. Czy to oznacza, że życie różowych jest o wiele prostsze?
#tfwnogf #logikarozowychpaskow #rozowepaski #stulejacontent #przegryw
  • 74
Takie raczej znają swoją wartość i chodzą z chłopakami na swoim poziomie intelektualnym i wizualnym.


@trevoz:
byś się zdziwił

Uważasz się za lepszych od nich, bo nie spotykasz się ze znajomymi, nie imprezujesz itd.


nie imprezuję więc jestem od nich lepszy co w tym dziwnego?
nie imprezuję więc jestem od nich lepszy co w tym dziwnego?


@alh3: Freethinker.jpg

Sam nie imprezuję, bo nie lubię, ale nie mam problemu żeby się z takimi osobami kolegować. Wiadomo, że nie chciałbym mieć dziewczyny, która co tydzień łazi do klubu (a tym bardziej ona mnie xDDD), ale na pewno nie czuję się od takich osób lepszy (nie licząc sebiksów i karyn, którzy uważają nieimprezujących za przegrywów). Jeden woli spędzać wolny
@trevoz:
na imprezie zwykle pali się papierosy i pije alkohol.. nie wiem czy wiesz ale wdychanie samego dymu szkodzi Twojemu zdrowiu (tzw. bierny palacz). Jeżeli ktoś sam z własnej woli chce przebywać w takim otoczeniu to znaczy, że jest po prostu głupi bo świadomie niszczy swoje zdrowie.
@alh3: Co się tak przejmujesz zdrowiem innych?

Tak w ogóle to zdajesz sobie sprawę, że skoro jest wielu wolnych facetów, to jest też sporo wolnych dziewczyn? Piszesz tak, jakby każda 3/10 miała faceta 8/10, a nie tylko tak nie jest, a wręcz często nie mają nikogo.
@alh3: Z tym paleniem fajek to racja, chociaż jeśli ktoś zapali papierosa kilka razy w roku (albo nawet w miesiącu) to myślę, że nic się mu takiego nie stanie. Z piciem alkoholu to w ogóle inna kwestia, bo alkohol w małych ilościach nie szkodzi w ogóle, a nie każdy przecież upija się do nieprzytomności. W dodatku jeśli masz normalnych kolegów to nie każą Ci pić przecież.
@LeVentLeCri:

Co się tak przejmujesz zdrowiem innych?

bo nie chce mieć dziewczyny która ma problemy ze zdrowiem

Tak w ogóle to zdajesz sobie sprawę, że skoro jest wielu wolnych facetów, to jest też sporo wolnych dziewczyn?


powiedzmy, że masz faceta A, B i dziewczyny X,Y,Z,Q,W

i związki wyglądają mniejwięcej tak
A - X
B - Y
A - Y
B - Z
A - Z
B - Q
itd. Dziewczyny wiedzą
@trevoz:

alkohol w małych ilościach nie szkodzi w ogóle

i wierzysz, że ludzie piją alkohol w odpowiednich ilościach? Oni sobie nawet nie zdają sprawy jakie konsekwencje ich czekają w przyszłości ze względu na prowadzenie takiego trybu życia.
@alh3: To nie jest kwestia wiary, normalni ludzie nie upijają się regularnie, bo mają przecież pracę, obowiązki, życie.

Przecież nie każdy facet w związku to taki co miał wiele partnerek. Niektórzy wiążą się na stale
@LeVentLeCri:
i co z tego, że mają prace i życie? Wystarczy wypić 3 piwa a będziesz kompletnie trzeźwa następnego dnia i o dziwo tak właśnie robią kierowcy ciężarówek na np pauzie.

Przecież nie każdy facet w związku to taki co miał wiele partnerek. Niektórzy wiążą się na stale


nie każdy ale większość. Poza tym na stałe to się wiążą przeważnie kobiety po +30 które szukają beta bankomatu bo się wyszalały na
że skoro jest wielu wolnych facetów, to jest też sporo wolnych dziewczyn?


@LeVentLeCri: ale czemu one są wolne? Pewnie to samotne matki, albo kobiety co sobie robią przerwe po ostatnim nieudanym zwiazku, lub takie co maja wysokie wymagania
A faceci sa wolni bo nie maja wyboru zazwyczaj
@Ubotek: A często ten brak wyboru to konsekwencja stylu życia samotnika. Ciężko nawiązywać relacje bez social skilla.

A kobiety mogą być też wolne z takiej przyczyny, że nie są atrakcyjne fizycznie.
@trevoz: Te atrakcyjne dziewczyny co są z Sebixami pochodzą z patologicznych rodzin. Nie ma się co oszukiwać, że wychowanie a także środowisko w jakim się wychowało ma bardzo duży wpływ na charakter. łatwiej jest "wyjść na ludzi" jak się ma IQ 90 i się pochodzi z porządnej rodziny niż nawet mieć IQ 110 a pochodzić z patologii.