Wpis z mikrobloga

Ze łzami w oczach robię #rozdajo mojego ulubionego, niezniszczalnego laptopa #ibm T43p. Laptop po przejściach: wymieniana była grafika, świetlówka matrycy, bateria, zasilacz. Obecnie ma gorączkę i po krótkiej pracy przegrzewa się. Trzeba wyczyścić lub poprawić chłodzenie CPU. Robiłem to już z dwa razy. Ogólnie laptop działa. Nie wiem w jakim stanie jest bateria. Oddaje bez dysku twardego i bez zasilacza. Odbiór we Wrocławiu lub wysyłka na koszt wygranego. Jutro wieczorem podam zwycięzce. Może jakaś hora curka chce sie pobawic?

Matryca to była chyba 15" UXGA 1600:1200 IPS, jakaś lepsza niz te standardowe. Procek chyba 2.1 GHz, RAM nie pamietam ile.
Wychwalany - Ze łzami w oczach robię #rozdajo mojego ulubionego, niezniszczalnego lap...

źródło: comment_4HtgmjNuSbVozr9XooUW8fBq1zdJex7T.jpg

Pobierz
  • 39
stojak na pifo lub zawiodę się srogo


@wacek_1984: dzisiaj laptop był godzine w zamrażarce, co po wyciagnieciu dało mi pół godziny na przekopiowanie danych z dysku. Program monitorujacy temperature wskazal max 96 i laptop sie wylaczyl. Bez poprawy chlodzenia dziala okolo 3 minuty i sie przegrzewa.