Wpis z mikrobloga

@Brunhilda2:
Witaj. Chciałbym Cię zainteresować postem FB umieszczonym na kilku grupach poświęconych Magdzie. Umieścił go Andy Wasiolek. Myślę że jest mocny.
Pozdrawiam i dziękuję za Twoje zaangażowanie
  • 66
  • Odpowiedz
@Resistor Chodzi mi tylko o jakiś dowód złożenia tego w prokuraturze. Zobaczymy, tu wielu funkcjonuje "podwójnie" i straciłam zaufanie do przeczuć.. fakty pokarzą, ale chcę wierzyć, że będzie jak piszesz. Prokuratura nie wydawała się zainteresowana nagraniem, nie uwzględnia dowodów, więc, jak w przypadku KK, która z desperacją, stojąc w wannie, "popełniła samobójstwo" w butach narciarskich, tak to nagranie będzie dla Jeleniej "czułą rozmową"...
  • Odpowiedz
@Resistor: A czy znajdą się tam "polskie udziały"?, wypowiedzi w języku polskim, rozmowa ze Złotym na linii? Przecież prokuratura dysponuje nagraniem i lepszymi możliwościami jego analizy. Czy osoba "postronna "ma dostarczać prokuraturze analizę materiału bo ona tego nie robi.....? My tutaj , owszem, bawiliśmy się w analizę nagrania, ale po to, żeby wiedzieć, co mogą chcieć ukryć i by wówczas zareagować.Jak słyszę Anna Cieślińska, włącza mi się sygnał alarmowy.....nie muszę tłumaczyć
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Z Anką to bardzo dobrze Cię rozumię. Sam jej nie ufam i myślę że coś ukrywa. Kilka razy się z nią pokłuciłem bo trochę jej wywaliłem co myślę o jej stosunkiem do Magdy jako siostry i o braku reakcji w odpowiednim czasie. Ale jak zobaczyła mój post to ją zamurowało i była pod wrażeniem, jak to określiła. Napisała że zaniosła prawnikom i prokuraturze.
Odnośnie analizy odgłosów tła to siedzę w
  • Odpowiedz
@Resistor: Gdyby AC była pod wrażeniem, oznaczałoby to jej chęć wyjaśnienia wątków polskich, a przecież cały czas broni kolegów do upadłego, chyba, że jej się grunt sypie....Nagranie jest montowane,może nawet Markus rozmawiał z "filmem". Do tego powycinane, dograne, może nawet kluczowe zwroty....są już i takie sugestie. AC może zacząć od zeznania prawdy co do nagrania, a wie doskonale....sama się chwaliła, kto był na nagraniu.
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Na FB krąży SS Anki priva jak jedzie na Markusa i go wyzywa.Sama na moje pytanie czy wierzy że to nie byli tylko Egipcjanie odpowiedziała że tak. Wcześniej udostępniłem jej mój stenogram i przeedytowane pliki audio. Nie wiem czy odważyła się je przesłuchać
  • Odpowiedz
No to jestem niezmiernie ciekawa jak teraz pani AC będzie mataczyć. Siostra Małgorzata też. Jeśli na górze zapadła decyzja o znalezieniu winnego, to się jakiś po polskiej stronie znaleźć musi, ale niekoniecznie ten kluczowy. Trzymam kciuki za odszumienie polskich słów i połączenie tego z rozmową ze Złotym.To nie była rozmowa, tam nikt nie rozmawia, ani siostra z siostrą ani z" niby chłopakiem".Rozmawiają tylko koledzy i Mahmud. MŻ rozmawiała wcześniej, ale niekoniecznie z
  • Odpowiedz
@Resistor: @stopmanipulacji ma rację. Mam nadzieję, że A C zrozumiała, że Egipcjanie to tylko jedna "strona" medalu. Wierzę Tobie, że masz jak najlepsze intencje. Nie sfiksowałeś. To jest normalna reakcja normalnego człowieka..Tylko faktycznie musimy patrzeć na to kompleksowio. Każda "cegiełka" cieszy, ale musi to wszystko ułozyć się w jakąś całość.
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Nie rozumiem. Jaka rozmowa za Złotym? I co nie było rozmową i nawet siostry z siostrą? Jacy koledzy z Mahmoudem. I ostatnie zdanie też wyjaśnij. Znam różne teorie ale nie wiem do której bijesz. Chyba już padnięty jestem i nie załapuję.
  • Odpowiedz
@Resistor: Rozmowa ze Złotym jest cały czas na linii, on się nawet pyta:co jej zrobili, to pytanie z telefonu, ta rozmowa nie jest odrzucona. Teoretycznie jest to videorozmowa, ale woele wskazuje, że tak nie jest. Fonia może kest sobie a film sobie, Markus przechyla i zasłania, żeby nie można nyło zauważyć ruchu warg, no i MŻ jest dość oddalona. Przez chwilę ona otrzymuje tel do ręki, nie wiadomo czyj a Markus
  • Odpowiedz