Wpis z mikrobloga

@stopmanipulacji1111: To nie prawda że fonia sobie a video sobie. Wszystko oprócz "zgwałcili mnie" jest widoczne w ruchach warg Magdy. Czasami jest jakieś przycięcie lub minimalna desynchronizacja audio/wideo ale większość się zgadza. Nie widzę żeby Magda otrzymała telefon. W którym niby momencie? Prędzej uwierzę że tam była Magda Dmuch a nie Gośka, bo do kogo MŻ mówi: " Magda ja się tu trzęsę ......."
@Resistor: Prawdopodobnie były tam obie, razem z rodzicami Markusa też, niezły seams kinowy, ale może z nagraniem wszystkiego odzielnie sprawa jest jeszcze bardziej zawiła, bo częściowo może była równolegle, ale nie z Markusem.. jak sam sugerujesz... no właśnie. Może się mylę, ja nie mam sprzętu ani żaden ze mnie specjalista, tylko wyłapuję jakieś tam znalezione przypadkiem elementy. Ten telefon jest na 100%,widoczny na nagraniu pt Co widział Markus u siebie w
@stopmanipulacji1111: Definitywnie trzyma telefon przy uchu! Taki układ ręki.Tylko sam telefon wycięli.Tak nikt się nie drapie po uszach bo wtedy byłby inny układ ręki ani nie przykłada ręki do głowy bo wtedy byłaby przyłożona płasko. Tu wyraźnie kształt telefonu.
@Resistor: masz tu jeszcze opracowanie kolegi, tak dla porównania :"dyskutować mogę co najwyżej O KONKRETACH, a jednym z takich KONKRETÓW jest to, że w filmie we fragmencie 11:55-12:00 słychać JAK DRUT, nawet na nieodszumionym nagraniu, wyraźny głos pytający: "Co jej zrobili??" bezpośrednio po tym gdy filmujący rozmowę szepcze: "Zgwałcili ją, nie wyciągaj tego z niej". To nie jest głos żadnego z tych dwóch kolesi (bo jeden w tym czasie to szepcze,
@stopmanipulacji1111: Pierwsza sprawa- filmik mi nie działa
Druga - telefonu nie widzę ale dziwne jest to źe markus kciukiem nadal zasłaniał część ekranu pod podglądem kam. I wydaje mi się że spod jego kciuka arab filmujący Magdę wyciąga rękę i zabiera Magdzie to co trzymała w ręku. Potem ona obydwie ręce kładzie na głowie. Taki odruchpoddania się , niewoli i bezradności. Muszę więcej czasu z tym urywkiem spędzić.
Trzecia sprawa- mam
@Resistor: Faktycznie, filmik stał się dziwnie niedziałający... dlaczego mnie to nie dziwi... tam był fragment z pytaniem "co jej zrobili", który wyodrębniono na innej głośności niż Egipt i pokój Markusa, to pytał Złoty, bo był na lini cały czas. Zobacz wyżej screeny, które wysłałam Brunhildzie, wyraźnie jest telefon, jak mogłeś go nie zauważyć... potem jest odbierany, to krótki moment, ale może po prostu ucięty.. Tamten filmik, ok, w takim razie bezużyteczny.
@Resistor: Zobacz to tłumaczenie - nie jest kompletne, ale powtarza się 2 razy zdanie: "A w końcu dać jej kut...".

https://m.youtube.com/watch?v=Up2SByxSXLs

Szkoda, że nie działa filmik. Może @stopmanipulacji1111 ma coś jeszcze.. A na screenshotach powyżej nie widzisz telefonu? Układ ręki i biały telefon?? To by może pasowało, że Arab jej zabrał telefon? No to spróbuj jeszcze rozkminić co się da. Odnośnie nagrania ze szpitala - no to przynajmniej wiemy, że tam