Wpis z mikrobloga

@Brunhilda2:
Witaj. Chciałbym Cię zainteresować postem FB umieszczonym na kilku grupach poświęconych Magdzie. Umieścił go Andy Wasiolek. Myślę że jest mocny.
Pozdrawiam i dziękuję za Twoje zaangażowanie
  • 66
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111:
Cześć. Nie wiem czy słuchaliście plików audio które umieszczam na moim koncie SoundCloud. Dwa dni temu wrzuciłem tam plik ze zbiorem najbardziej wyraźnych odgłosów z tła rozmowy Magdy z Markusem.
Odnośnie ich rozmowy to wracam na stary tok myślenia że jest autentyczna bo świadczy o tym frontowa kamerka raczej ukazująca "żywy" obraz Markusa. Nie analizowałem tego jeszcze szczegółowo, ale zakładając że MŻ, zwraca się imiennie do Magdy mówiąc "Magda ja
  • Odpowiedz
@Resistor:

Skontaktowałem się z Gadowskim i wyraziłem mu nasz zawód w stosunku do jego braku zapowiadzianej reakcji na działania prokuratury. Odpisał mi tak:

"prosze o cierpliwośc także dla dobrej pamięci o pani Magdzie"

Daje nadzieję ale jest również dosyć sugestywne prawda?


Naprawdę Ci tak odpisał? Biorąc pod uwagę że już w sierpniu (o ile dobrze pamiętam) mówił że wie i powie co wie we wrześniu, a teraz mówi o dobrej pamięci
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111:
Cześć. Dawno mnie z Wami nie było. Macie jakieś ciekawe ślady, informacje.
Coraz mniej mi się podoba atmosfera na facebookowych grupach. Może będę częściej zaglądał do Was.
Nie wiem czy czytaliście moje (Andy Wasiolek) ostatnie owoce współpracy z Egipcjanką. Jak nie to mogę wrzucić.
  • Odpowiedz
@Resistor: Możesz się zawieźć atmosferą tutaj...była burza a na razie pewna persona ma bana do poł lisopada i jest cicho, ale teraz liczymy na jakiś trop z telefonu,może jest nadzieja, że jednak coś tam znajdą. Ja z kolei dołączyłam do waszej grupy, żeby czegoś się dowiedzieć....
Trzeba sprawdzić raz jeszcze postać w kratę z korytarza, kto to...może jak się rzuci na pożarcie na fb, to nożyce się odezwą. Czytałam u was,
  • Odpowiedz