Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dowiedziałem się, że moja dziewczyna spotykała się przez długi czas z facetem starszym od siebie o kilkanaście lat. Był przez cały ten czas w związku i ona o tym wiedziała. Liczyła na to, że on zerwie z tamtą i zostanie z nią. Pytanie przede wszystkim do różowych, co sądzicie o takim zachowaniu?

#pytanie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HarleyQuinn: Nie ma się co spinać i kłócić ale, k---a, jebnę se ad personam, bo jestem niedowartościowaną p---ą życiową, która sama sobie przeczy.

Teraz powiem ci co ja uważam. Żyjemy w kulturze, w której wypracowano monogamię, w----------e się w związek osób trzecich jest w niej widziane jako w bardzo złym guście. I nie ma tu co argumentować, że miłość, że uczucie – bo miłość to argument pozamerytoryczny, niczego nie usprawiedliwia.
  • Odpowiedz
@skrajnaa: no to zacytuj mi takie rzeczy. nikogo nie wyzywam od k---w, OP pytał o ocenę zachowania, a wchodzenie komuś z butami w związek i próba rozwalenia go to jest moim zdaniem k------o, płeć jest tutaj bez znaczenia.
  • Odpowiedz
@thexDguy: co myślimy o JEJ zachowaniu?? Przecież ona jest wolna, nikogo do niczego nie zmusza. Dlaczego ona ma pilnować czyjegoś męża? O ile go nie szantażuje i siłą nie gwałci to nie robi nic złego. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie, ale będę obwiniać wtedy tylko i wyłącznie partnera. To on decyduje co robi. Nie jakaś cizia. Nie chce ufać i polegać na reszcie kobiet na świecie, że nie odbiją mi męża/narzeczonego/chłopaka, wystarczy że będę ufać jemu. Jeżeli on wda się w romans to jego wybór. Narka.
  • Odpowiedz
@skrajnaa: ale nie hejtuj @kwasnydeszcz: bo czesto dobrze pisze
jak by wiekszosc kobiet taka byla jak ona to swiat nie byl by tak zepsuty jak teraz, a ogarnietych kobiet brakuje, szczegolnie na mikroblogu, mozesz sie duzo nauczyc zamiast krytykowac
  • Odpowiedz
PustyPotwór: @AnonimoweMirkoWyznania nic jej nie usprawiedliwia. Nastolatka to nie dziecko. Wiele rozumie, i powinna wiedzieć czym jest moralność. Powiem Ci więcej, w wieku 16 lat trafiło że zaczęłam spotykać się z 22 letnim chłopakiem i też mnie okłamał i kręcił. W momencie jak dowiedziałam się że ma dziewczynę- co powiedział mi jego kolega w końcu- wyjaśniłam z nim te sprawę i zerwalam kontakt. Nie chciałam niszczyć innej dziewczynie życia mimo
  • Odpowiedz
NagaAnia: @Leila zarówno partner jak i cizia są winni po równo. A nie tylko sam partner.nawet nie wiesz ile taka cizia potrafi namieszać w związku. Kobiety są bardzo przebiegłe l, zaborcze. Jak się taka uprze i nie ma nic wspólnego z moralnością to zrobi wszystko żeby faceta drugiej odbić....

Zaakceptował: Limonene}
  • Odpowiedz
@Leila__: na wstępie, jako że jesteś zielonką, odpowiadając konkretnemu wykopowiczowi używa się przycisku "odpowiedz", który to znajduje się pod postem – inaczej nie zostanie poinformowany, że odpowiedziałaś.

Po sposobie pisania wnioskuję, że jesteś bardzo młodą osobą, która o życiu za wiele nie wie.

Tak jak już pisałam wyżej, "do tanga trzeba dwojga", wina nigdy nie jest jednostronna w takich przypadkach, nigdy. Dziewucha wiedziała na czym stoi i to ona, jako kobieta, decydowała z kim, kiedy i jak często odbywa stosunek. Nikt tu nie wybiela niewiernego mężczyzny, ale OP pytał co sądzimy o jego dziewczynie. Inną rzaczą jest to, że ten "związek" miał szansę zaistienia bliską
  • Odpowiedz
@Kon_Baltazar: przepraszam, nie zauważyłam, że post jest skierowany do doświadczonych i starych (bo ja przeciez jestem jak określiłaś "bardzo młoda")

Tak do tanga trzeba dwojga. Zwykle porzucana czy zdradzana żona nie jest zupełnie bez winy. Toteż za rozpad tego związku w pierwszej kolejności obwiniałabym oczywistego "złego" czyli tego faceta a w drugiej kolejności jego żonę, bo przecież w szczęśliwych związkach nie szuka się romansu na boku. Ta młoda dziewczyna jest
  • Odpowiedz
@Leila__: To może zacznę od końca... Stały, długoletni związek z dziewczyną piętnaście plus to jest farsa a nie związek. To bezpośrednio jej wiek, brak doświadczenia życiowego i typowe dla tego okresu życia braki w logicznym i konsekwentnyn myśleniu będą przysłowiowym gwoździem do trumny, a nie sam fakt, że winowajcą byłby niewierny kochanek, bo już kiedyś zdradził.

Widzisz, każdy długoletni związek przeżyje kiedyś swój mniejszy lub większy kryzys. Można nad tym
  • Odpowiedz