Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dowiedziałem się, że moja dziewczyna spotykała się przez długi czas z facetem starszym od siebie o kilkanaście lat. Był przez cały ten czas w związku i ona o tym wiedziała. Liczyła na to, że on zerwie z tamtą i zostanie z nią. Pytanie przede wszystkim do różowych, co sądzicie o takim zachowaniu?

#pytanie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: to nieco zmienia postać rzeczy – mam pewien margines tolerancji wobec młodzieży. Nie pochwalam seksu w tak młodym wieku i tego co robiła, ale potrafię ją zrozumieć – nastolatki bardzo emocjonalnie podchodzą do uczuciowych aspektów życia, nie myślą logicznie, nie wyciągają wniosków, ani nie zastanawiają się nad konsekwencjami – to ją tłumaczy, ale nie usprawiedliwia.

Jeżeli żałuje szczerze, to dobrze. Ale czego oczekujesz od nas? Bycia Powiernikami, doradzicielami?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Młoda i głupia była tak jak Ci powiedziała. Szanuję że się przyznała odrazu. Chłop ją uwiódł, a wykop psy na niej wiesza(bo pewnie nigdy nie byliście zakochani stulejarze). Ja nie chciałabym się spotykać z kimś kto kogoś zdradził, ale ona nikogo nie zdradziła. Zachowała się nieelegancko, ale jeżeli czujesz że oprócz tego to świetna dziewczyna to olej to i z nią bądź. Elo.
  • Odpowiedz
@HarleyQuinn: ale świadomie w---------a się komuś w związek. Już jej tak nie pucuj, bo nie była wporządku, ani wobec siebie ani wobec tej drugiej kobiety, o której wiedziała.

Są nastolatki, które nigdy nie poszłyby na taki układ. Żałuje to dobrze, bo z wiekiem zmądrzała, ale nie usprawiedliwia jej. A wieszanie psów tylko na mężczyźnie to też niezbyt mądre, bo "do tanga trzeba dwojga".
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A jakie to ma znaczenie skoro to przeszłość? Biorąc pod uwagę że obecnie zdecydowana większość ludzi przechodzi płynnie z związku w związek więc chcąc to była pionierką.( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak serio to była zakochaną nastolatką, teraz jest dorosła, jesteście razem jakiś czas. Nie zdradziła Ciebie, nie zdradziła jego. To ten facet zdradzał swoją dziewczynę. Nie masz prawa mieć do niej o nic pretensji.
  • Odpowiedz
@HarleyQuinn: nerki też można odbić. To jej N I E U S P R A W I E D L I W I A. Nie miała oczu, że jest od niej 15-20 lat starszy i coś, w związku z tak dużą różnicą wieku, jest nie tak? Rozumiem, że młodym dzewuchom podobają się starsi od nich mężczyźni, ale bez przesady. P.S sama różnica nie jest jakoś straszna, ale nie między nastoletnią
  • Odpowiedz
@Kon_Baltazar Ja uważam że nie ma się co spinać i kłócić na mirko, ale Ty ciągle ciągniesz temat, jakbyś musiała się wyżyć. Chłop Ci nie daje? Czy odszedł do innej i dlatego masz teraz takie wyrobione zdanie na ten temat i nikt, ale to nikt nie może mieć innego?
  • Odpowiedz