Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie #mirekszukazony

To już ostatnie zgłoszenie. Zaraz wkleję nowy wpis z podsumowaniem i nowymi informacjami.

list14

Serwus wszystkim urwisom i widzom Malicka. Nie no żartuję, tym drugim nie składam życzeń nawet w Wigilię. Imię odziedziczyłem po czerwonowłosym piosenkarzu noszący wiedźmiński medalion (też go noszę, bo ostrzega mnie przed potworami). W piździerniku będę miał 21 lat. Moja mama zawsze mówiła, że miałem szybciej się urodzić i byłbym Wagą, a nie Skorpionem – tak generalnie tłumaczy moje #!$%@?. Niektórzy ludzie stali za inteligencją, biustem, wzrostem, obiektywnie dobrym gustem filmowym, ja stałem za mieszkaniem w Miami i ten troll z przyklejoną watą cukrową wyrzucił mnie na gdyńskie plaże. Kocham kino (średnia moich ocen na FW to 4.86), szybkie samochody (W GTA Online mam ich pełen garaż), sport (w nocy ruszam dupę do lodówki), dobre towarzystwo (mam tylko dwóch kolegów, z czego jeden zaprasza wszystkich na Skype, a drugi jest kowbojem z Sosnowca). Jestem wszechstronnie uzdolnionym człowiekiem. Gastronomia nie jest mi obca (podgrzewam sobie mleko do płatków), jako reżyser-erudyta mam na koncie wiele nagród (Gothicowe Oskary i Złote Innosy były moje). Mam otwarty umysł (kowboj z Sosnowca przekonał mnie, dlaczego Fight Club jest guilty pleasure). Mam zdolności przywódcze, na Filmwebie założyłem milicję obywatelską tępiącą wszelkie objawy snobizmu oraz charytatywnie leczącą ludzi – opłacamy operację wyciągania kija z dupy. Wsadzamy też ludzi do więzień, by nasze dzieci mogły żyć w Polsce wolnej od pesymistycznych, egzystencjalnych prognoz czytelników Dostojewskiego. Ostatnio umieściliśmy tam wszystkich fanów strony "Nie czytasz, nie idę z tobą do łóżka", którzy nie ruszyli nic poza Kingiem, Brownem i Nesbo. Małolaty po seksie palą papierosa, ja muszę opowiedzieć o tym, dlaczego Dark Souls to najambitniejsza gra ostatniej dekady i jak potrafi złapać moją artystyczną duszę za piętę. W tym ostatnim nie ma cienia żartu. Całe życie wiązałem się ze starszymi kobietami, bo stymulowały moje myślenie. Pewnego razu spojrzałem na jedną, kiedy była nago. Konkretnie miejsce intymne. Wiecie, że przypomina ranę? Co jeśli kobiety są zranione wewnętrznie od momentu poczęcia? Może warto im otwierać drzwi? Czasem lubię pohejtować i hejcenie jest fajne, kiedy masz z kimś. Albo czasem jest fajnie po prostu zamknąć mordę przy kimś. Dlatego piszę ten postulat i dlatego wystąpiłem w tym programie.

PS. Żarty z pierdów są zajebiste.

PS2. Konwicki > chatki z gówna > Mickiewicz

PS3. Każdy żart jest lepszy niż płacz "ten mem jest martwy"


Chętne kandydatki mogą się zgłaszać do mnie na pw, albo w komentarzach (tylko włączcie u siebie prywatne wiadomości)

#mirekszukazony #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #samotnosc
wypoksmieszneobrazki - Ogłoszenie #mirekszukazony

To już ostatnie zgłoszenie. Zara...

źródło: comment_JsTPFGEY4Hl3sSsqQeV6Vfgp6a5oO1J9.jpg

Pobierz
  • 10