Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rozmowa o podwyżkę albo odchodzę (rok jestem już, kończy mi się umowa, od roku dostałem coraz więcej obowiązków, a wypłata ta sama)
Dajcie ze 2 plusy na odwagę ()
#pracbaza #corpobaza
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dlugopis1: @Cervantes006: @majn: k---a, ja tak samo. xD bol d--y, bo zapieprzam tak samo jak reszta, a mam o 1000 zlotych mniej albo i wiecej. poczekam do konca roku, bo ostatnio mi dal wlasnie podwyzke w nowy rok.

tak w ogole to ci pracodawcy sie w-----a i naprawde zastapia nas ukraincami, stajemy sie bardzo roszczeniowi. xD
  • Odpowiedz
Mój najbardziej efektywny czas w pracy to były pierwsze 3 miesiące później gdy się dowiedziałem, że są osoby które po kilku latach pracy dostają mniej niż 2k na rękę to zapał opadł i teraz jak składałem wypowiedzenie po 4 latach pracy usłyszałem od janusza, że on widzial że się opier#$#łem.


@Rudyzzadupia: czekaj czekaj, zmarnowales 4 lata w firmie, w ktorej wiedziales, ze c---a zarobisz?
  • Odpowiedz
p---------e


@Dead_Inside: nie p---------e. masz umowę, akceptujesz jej warunki, to nie możesz nagle rzucić wszystkim w c--j, bo przestala ci kasa pasować. jak nie pasuje to negocjacje, albo wypowiedzenie, a nie walenie w c---a.
  • Odpowiedz
@Dead_Inside: co zmus mnie? jak chcesz to wal w c---a, mi to zwisa. po prostu jak sie umawiasz na konkretne warunki, to pozniej nie wywalaj c---a na robotę, bo ci sie miliony marzą. nie na tym to polega
  • Odpowiedz
  • 2
@dlugopis1
@harborger
@hpiotrekh
Siedziałbym już na wypowiedzeniu z przyszykowaną nową pracą.(wiem co mówię, bo właśnie wczoraj dałem wypowiedzenie). Gość taką obietnicą zamydlił ci oczy jednocześnie wydłużył sobie okres na szukanie twojego następcy lub uspokoił burze i da ci w grudniu 200 PLN podwyżki i paczkę Tesco na święta, bo wyczuł, że odpowiada ci ta praca i całe jej środowisko (warunki, ludzie, zadania) i, że trudno ci to tak opuścić.
  • Odpowiedz
@majn
@dlugopis1
Sama prawda. Sam nie mogłem się zdecydować na wypowiedzenie.
Aż nie pojechałem za granicę, posiedzialem tam trzy miesiące, wróciłem i znalazłem fajniejsza pracę, gdzie zarabiam 2,5-3x tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz