Wpis z mikrobloga

  • 5
@dlugopis1 Mam to samo, ale szefa nie ma. W poniedziałek mam nadzieję, że go złapie. Wypowiedzenie już wypisane w teczce czeka :D
Kasa albo papier! (Escobar mówił ( plata, o Bomo - srebro czy ołów) ( ),
  • Odpowiedz
Na początku pracy może nie wiedziałeś wszystkiego a Teraz Może przez ten rok dostawałeś więcej rzeczy do roboty tak jak normalna i kompetentna osoba na twoim stanowisku pracy i więcej już nie zarobisz, i przez ten rok generowaleś tylko straty.
@dlugopis1
  • Odpowiedz
@Rudyzzadupia: Jeżeli miałoby tak być, to jest kompetentną osobą po rocznym szkoleniu. Teraz tym bardziej powinien być doceniony finansowo albo się zwolnić i wykorzystać swoje doświadczenie w branży za lepsze pieniądze.
  • Odpowiedz
@nikoPL Mój najbardziej efektywny czas w pracy to były pierwsze 3 miesiące później gdy się dowiedziałem, że są osoby które po kilku latach pracy dostają mniej niż 2k na rękę to zapał opadł i teraz jak składałem wypowiedzenie po 4 latach pracy usłyszałem od janusza, że on widzial że się opier#$#łem.
  • Odpowiedz
@Rudyzzadupia: Wysokość wynagrodzenia raczej nie powinno mieć wpływu na jakość pracy.
Albo inaczej. To, że zarabiałeś 2k nie dawało ci prawa do #!$%@? się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale do dania wypowiedzenia jak najbardziej
  • Odpowiedz
@Rudyzzadupia: Wiem jak to jest w praktyce, ale podpisałeś umowę i powinieneś pracować tak samo wydajnie przez cały jej okres. Skoro usłyszałeś to od pracodawcy, to pewnie chciał Ci na koniec dopiec. Z drugiej strony mógł to zauważyć, ale zarobki w tej firmie nie zapewniają dziesięciu kandydatów na Twoje miejsce i przymykał na to oko.
  • Odpowiedz
@Rudyzzadupia: Osobiście darowałbym sobie takie odpowiedzi i do niczego się nie przyznawał, a nawet ostro zaprzeczył. Trochę potwierdziłeś tym samym zmarnowane lata w karierze zawodowej. Z drugiej strony wiesz, czego unikać.
@Magnolia-Fan: Może miał wgrane złe napisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz