Wpis z mikrobloga

Powiem wam co mi się przytrafiło. Dzisiaj na zakupach w markecie, spotkałem koleżankę nazwijmy ją Marlena. Przyjaźniła się razem z moją dziewczyną, pracowały też razem. Kontakt się urwał gdy Marlena zaszła w ciąże i poszła na zwolnienie. Jest teraz w zaawansowanej ciąży, Przywitałem się z nią zamieniliśmy kilka zdań, pogadaliśmy o jej stanie, po czym nagle oznajmiła mi, że musi mi o czymś powiedzieć, ale nie tutaj. Przetrzymała mnie trochę w niepewności i poszliśmy usiąść na ławkę obok sklepu pogadać. Wtedy mi powiedziała, że moja Magda mnie zdradza z Darkiem brygadzistą. Tak sobie pomyślałem, dlaczego akurat teraz nagle mi to mówi. Połączyłem pewne fakty i mi wyszło, że pewnie się o coś pokłóciły. Jakoś mnie to #!$%@?ło, bo to tak jakby chciała wykorzystać mnie do odegrania się na mojej Magdzie.
W sumie to przyjąłem to do wiadomości i wierzę, że to co mi powiedziała jest prawdą, bo połączyłem pewne wątki, ale stwierdziłem, że Marlena jest konfidentką i jakiegoś takiego obrzydzenia do niej nabrałem, tym bardziej jak spojrzałem na te jej opuchnięte kostki.
Spytałem jej wprost dlaczego teraz nagle mi z tym wyjeżdża i powiedziałem co o tym myślę. Powiedziałem jej, że nie wiem co takiego moja Magda jej zrobiła, ale tak się nie robi i to nie jest w porządku, żeby powtarzała jej tajemnice i siała ferment za jej plecami, tym bardziej, że się przyjaźniły. Powiedziałem, że gdyby Magda chciała, abym o tym wiedział, to by mi powiedziała sama, i że nawet jeśli się pokłóciły, to to jest #!$%@? zagranie z jej strony. Powinna szanować czyjąś prywatność, czyjąś wole mimo wszystko, a to co zrobiła to świadczy tylko o tym, że jest człowiekiem nie godnym zaufania. Mina Marleny bezcenna. Myślała, że trafiła na kretyna, z którym może pogrywać jak z pionkiem i się zdziwiła. Na tym zakończyłem z nią rozmowę. Siedzę, teraz i czekam, aż Magda wróci do domu, aby jej o tym powiedzieć.
W sumie to mam w dupie, czy do zadowalania się używa dildo, czy #!$%@? Darka brygadzisty, ale #!$%@? jest to, że będąc razem ze mną w związku tworzy przede mną jakieś tajemnice. Przecież to nic wstydliwego.
Rozczarowałem się, że mi nie ufa.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #oswiadczenie #zwiazki #truestory
  • 6