Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #feminizm #bekazpodludzi #boldupy #bolecnaboku #jakzyc

Mam Ci ja przyjaciółkę. Ona skrajna lewica, ja skrajna prawica ale jakoś egzystujemy ze sobą wspólnie. Może dlatego, że ona mieszka w Krakowie, ja Szczecinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To co ona odjaniepawla to już przechodzi ludzkie pojęcie.

Chodzi ona na marsze, wszystkie jakie feministki promują, sama nosi jakieś transparenty z hasłami typu: "wszystkie rozowe trzymajmy sie razem", "tylko razem kobieta ma glos" czy cos podobnego. Fejsbuk, twitter, snapchat, instagram i tumblr zawalone wpisami o kobiecej solidarności i innych debilizmach tego rodzaju.

A na boku, spokojnie i bez żadnych oporów daje się bolcować na boku jakiemuś typkowi. Typek typu #!$%@?ś, jakiś pseudointeligencik który pisze długie posty egzystencjalne jakie to wszystko jest penisowate.
Ma dziewczynę. One się znają. Piją razem. Dodatkowo ta moja przyjaciółka wie że ten typek ma jeszcze jedną na boku.
Twierdzi, że to nie jej problem, że chłop bolcuje trzy naraz. Ta oficjalnie bolcowana nigdy by mu nie wybaczyła bolców innych ale czego oczy nie widzą tego sercu nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
To co ona odjaniepawla to już przechodzi ludzkie pojęcie.


@DajtaMiLogin: nie... wszystkie lewaczki pseudo feministki tylko marzą o tym, aby ktoś je chciał... one takie silne i niezależne, ale jakby jakiś facet odpowiednio przystojny i umięśniony pojawiłby sie na horyzoncie to mógłby je brać pod słynną tęczą na placu zbawiciela tylko najpierw musiałby ten gość dostać z milion dolców za takie upokorzenie... z feministką...