Wpis z mikrobloga

Ludzie są #!$%@? fałszywi. Spotykasz się z nimi codziennie, a tu na kawe, piwo, pogadać. Mówisz tym najbardziej zaufanym od kilku/nastu lat o swoich tajemnicach, sekretach. Nagle dostajesz wiadomość ze krąży o tobie taka i taka plotka, która nie do końca jest prawda, bo została przekrecona. Zaglębiasz się w tą sprawę i dowiadujesz się kolejnych news'ów.
Nagle wychodzi ze jedna z wielu osób robi krąg plotek. Informacja za informacje i przekazuje się dalej, jest tak fałszywa ze można jej to wyczytać na twarzy. Nagle dochodzi do ciebie świadomość, że ta osoba robiła manipulacje i robiła wszystko, by to co o Tobie mówiła było prawdą. W pracy rowniez. Słyszysz pochwały, jak coś dobrze wykonujesz, ze jesteś ogarnięta, a potem słyszysz od innych ze właścicielka z innymi pracownicami gada o tobie ze się nie nadajesz, zamiast po prostu, w twarz.
Moj krąg znajomych ograniczył się do 3, tych prawdziwych, którym mogę ufać i się zwierzać.
Z całej imprezowej grupki, zostały mi tylko 3 najprawdziwsze osoby, którym tez nie do końca mogę ufać, a To tylko przez te inne sytuacje.
Ludzie to żmije.
#truestory #gorzkiezale
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
@Slucham_psa_jak_gra_ człowiek ma tak, ze lubi się wygadać. A przyjaciółką zawsze tego wysłucha. A to, ze gada o tym z pewna osoba i przekazuje jej informacje o mnie za każdym #!$%@? razem, to się nazywa #!$%@?
  • Odpowiedz
@Nooiiizy: Ale jeśli to SEKRET, to w momencie zdradzenia go przestaje być sekretem. Nie można oczekiwać, że każda osoba obarczona sekretem go zatrzyma.
Jeśli ty nigdy nie zdradzasz sekretów nawet w tajemnicy, to plus dla Ciebie, ale nie można oczekiwać, że inni załatwią Twoje bezpieczeństwo informacyjne za Ciebie.
W najgorszym razie jak musisz się wygadać to osobom niezwiązanym z tematem i grupą o której rozmawiasz.
  • Odpowiedz