Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Przy okazji rebrandingu zapowiadałem, że stronę czeka częściowe odejście od tematów szmatowych. Dzisiaj mam przyjemność zaprezentować Wam pierwszy w pełni niemodowy materiał z uszatej stajni dotyczący tematu skromności, która w mojej ocenie jest jedną z najbardziej przecenianych cech. Przy okazji zainaugurujemy nim sobie nową serię pt: "Profesor Dandy", w ramach której będę się dzielił moją wiedzą i efektami prac z zakresu nauk humanistycznych, podejmowanych w ramach studiów Komunikacji Wizerunkowej. Kto wie, może nawet uda mi się nią kogoś przekonać, że nie są to #gownostudia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z racji charakteru tego filmu i faktu, że, zamiast psioczyć na stan rzeczy, wolę coś w kierunku jego poprawy zrobić, postanowiłem wrzucić go do wykopaliska:

https://www.wykop.pl/link/3945565/czy-warto-byc-skromnym/

Tradycyjnie pozwolę sobie zawołać w tym miejscu moich zaufanych braci i siostry z zaproszeniem do wsparcia dzieła wykopywania: @Mroczny_Pyton @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @Aditor @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @Kapitalis @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @owocliczi @MrTofu @zafrasowany @kocham_jeze @CygaroZWasem @bedebordo @sidhellfire @betonkomorkowy @lent @Teopold_Lyrmand

By nie zaśmiecać tagów związanych z modą męską postanowiłem stworzyć nowy: #uszatetresci

Wszystkich zainteresowanych tematem lifestylu z naukowym zacięciem zapraszam do zaobserwowania.

Tradycyjnie dziękuję za wszelkie wsparcie, opinie i komentarze!
Pozdrawiam niedzielnie,
Wasz Uszaty

#zainteresowania #ciekawostki #socjologia #youtube #ubierajsiezuszatym
UszatyBloger - Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Przy okazji rebrandingu zapow...
  • 34
  • Odpowiedz
@UszatyBloger jeżeli chcesz już nie gadać tylko o modzie to bym polecał zrobić oddzielny kanał, ludzie kojarzą Cię z tego że dobrze mówisz o modzie, a nie ma co próbować mieszać to obecnej marki (na którą ciężko pracowałeś) rzeczy losowych
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Zaskakująco dobre. Uwagę mam jedynie co do formy, a konkretniej przewijającego się na przestrzeni tego filmu gestu poprawiania okularów, który wygląda zupełnie pretensjonalnie.
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: lubię niektóre Twoje wpisy. W szczególności poradniki ale moim zdaniem ubierasz się okropnie. Nie mówię tego, źeby Cię urazić ale czasami Twoje kreacje w połączeniu z Twoją brodą wyglądają absurdalnie. Jest to tylko moje odczucie. Wygląda to jakbyś na siłę robił z siebie kogoś kim nie jesteś. Niemniej co do teorii to doceniam i czytuję.
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: wyglada to niesamowicie sztucznie, nie dziękuje

ps: zrob cos z barkami bo te ciuchy leza jak na jakim wieszaku, oglonie nie obraz sie ale ubierasz sie okropnie. Jakos tak na sile to wszystko wyglada. Dlatego w sprawach modowych rowniez nie dziekuje
  • Odpowiedz
@balczyk: Łukasz narzucił sobie konwencję, w której restauruje ideę gentlemana. Ja broń boże nie mam zamiaru dublować jego treści i będę starał się podejmować tematy nieco bardziej ogólnej natury. Dzięki za uwagi :)
  • Odpowiedz
@afromort: @muak47: Estetyka to kwestia wielu dyskusji, każda epoka miała swoją, dzisiaj wszystkie mieszają się jak w tyglu. Powtarzałem już wiele razy, ale nie ma problemu z przypomnieniem raz jeszcze:

1. Nie zamierzam przybierać na masie, gdyż dobrze jest mi z obecnym stanem. Nie jestem modelem, więc nie obowiązuje mnie konkretne wymiary. Jestem realnym użytkownikiem ubrań, który je lubi i się nimi bawi.
2. Każde ubranie to przebranie. Nie da
  • Odpowiedz