Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Przy okazji rebrandingu zapowiadałem, że stronę czeka częściowe odejście od tematów szmatowych. Dzisiaj mam przyjemność zaprezentować Wam pierwszy w pełni niemodowy materiał z uszatej stajni dotyczący tematu skromności, która w mojej ocenie jest jedną z najbardziej przecenianych cech. Przy okazji zainaugurujemy nim sobie nową serię pt: "Profesor Dandy", w ramach której będę się dzielił moją wiedzą i efektami prac z zakresu nauk humanistycznych, podejmowanych w ramach studiów Komunikacji Wizerunkowej. Kto wie, może nawet uda mi się nią kogoś przekonać, że nie są to #gownostudia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z racji charakteru tego filmu i faktu, że, zamiast psioczyć na stan rzeczy, wolę coś w kierunku jego poprawy zrobić, postanowiłem wrzucić go do wykopaliska:

https://www.wykop.pl/link/3945565/czy-warto-byc-skromnym/

Tradycyjnie pozwolę sobie zawołać w tym miejscu moich zaufanych braci i siostry z zaproszeniem do wsparcia dzieła wykopywania: @Mroczny_Pyton @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @Aditor @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @Kapitalis @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @owocliczi @MrTofu @zafrasowany @kocham_jeze @CygaroZWasem @bedebordo @sidhellfire @betonkomorkowy @lent @Teopold_Lyrmand

By nie zaśmiecać tagów związanych z modą męską postanowiłem stworzyć nowy: #uszatetresci

Wszystkich zainteresowanych tematem lifestylu z naukowym zacięciem zapraszam do zaobserwowania.

Tradycyjnie dziękuję za wszelkie wsparcie, opinie i komentarze!
Pozdrawiam niedzielnie,
Wasz Uszaty

#zainteresowania #ciekawostki #socjologia #youtube #ubierajsiezuszatym
UszatyBloger - Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Przy okazji rebrandingu zapow...
  • 34
  • Odpowiedz
@UszatyBloger:

Nie wiem czy istnieją w języku słowa, które byłyby w stanie mnie obrazić.


Przecież nikt cie nie obraza, widzę ze dość duże mniemanie o sobie Pan posiada.
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: skąd się wziął ten trend na poszerzanie tematyki kanałów o modzie męskiej również o jakieś dziwne tematy coachingowe, o moralności, unikaniu kłótni i innych gównotematach o czym ma się do powiedzenia tyle co każdy? Ja rozumiem, że ciężko raz na tydzień wrzucać wrzucać film wyłącznie o modzie, ale to już lepiej pójść w jakość filmów niż masową produkcję czegokolwiek. Widzę, że podobny kierunek obrał Kielban z Czasu Gentlemanów. Już
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: wylosowałeś w loterii genowej to co wylosowałeś, ok nie twoja wina i śmiać się z tego nie wypada, ale strojenie sie przy takich warunkach i robienie o tym #!$%@? filmów jest mega-śmieszne, na prawdę, nie zdajesz sobie sprawy z komizmu tej sytuacji? inna sprawa, że nie pasuje ci taka stylówa w ogóle, patrz taki Watkin Tudor Jones z Die Antwoord też jest mega-brzydki ale przynajmniej ma jakiś tam swój
  • Odpowiedz
@malyiduzy: Rozważałem to, ale po dogłębnej analizie doszedłem do wniosku, że rozdrabnianie się nie ma sensu, kiedy mam dość pojemną tematycznie markę. Ilość odbiorców, która ogląda/czyta wszystko cięgiem jest bardzo mała, większość uprawia mniej lub bardziej selektywny cherry-picking. A biorąc pod uwagę pozytywny odbiór i żywe reakcje na ten film stwierdzam, że warto jest eksperymentować. Żeby nie było, mody nadal będzie dużo, o to możesz być spokojnym :)
  • Odpowiedz
@Dziadekmietek: Kielban nigdy nie był twórcą stricte modowym. Ja pewnego dnia stwierdziłem, że jest wiele innych rzeczy pośrednio związanych z tematem, którymi chciałbym się dzielić z innymi i zacząłem to robić. Jak widać temat wzbudza emocje, ale myślę, że może być dobrym uzupełnieniem standardowych treści. Poza tym w modzie ciężko jest coś nowego powiedzieć, a klepanie tego samego w kółko doprowadza do rutyny.
  • Odpowiedz