Wpis z mikrobloga

@BongoBong: rozumiem, że do drugiej części już zabrakło merytorycznego odniesienia?
PS: pamiętaj, jak przejdzie ustawa, zawsze możesz emigrować np do Wlk. Brytanii - tam nie można nawet noża nosić, więc jest na ulicach ultrabezpiecznie. Nikt Cię nie dziabnie maczetą ani nie rozjedzie autem.
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: wyobrażasz sobie co by było gdyby w dzisiejszych czasach odkryto elektryczność? Do włączenia czajnika do gniazdka trzeba by było pewnie z pół roku szkoleń, zdać państwowy egzamin a każde gniazdko by musiało przejść okresowy przegląd Państwowej Inspekcji Gniazdkowej.

Identyczna sytuacja była nawet ze zwykłym kserem i śmiertelnym zagrożeniem ozonem, w latach 90 odpowiednie szkolenia to był niezły biznes.

B--ń oczywiście nie jest nowością, ale nowością jest czerwony wyzwoliciel ze
  • Odpowiedz
rozumiem, że do drugiej części już zabrakło merytorycznego odniesienia?

PS: pamiętaj, jak przejdzie ustawa, zawsze możesz emigrować np do Wlk. Brytanii - tam nie można nawet noża nosić, więc jest na ulicach ultrabezpiecznie. Nikt Cię nie dziabnie maczetą ani nie rozjedzie autem.


@Waspin: B--ń palna, gdy jest rozpowszechniona to w formie nowoczesnej.

Nie zamierzam się nigdzie przeprowadzać. Jestem Polakiem i chcę żyć w Polsce. Być może nie jesteś przywiązany
  • Odpowiedz
@BongoBong:

w formie nowoczesnej

A skąd taki wniosek? Jakieś konkrety? Czym się różni czarnoprochowy rewolwer z zapasowymi, gotowymi bębnami od "nowoczesnego"? Oba walą tak samo. No, może po CP są nieco większe dziury...

To żyj w Polsce i nie miej bólu d--y o to, co naród zadecydował.
  • Odpowiedz
Ach ci wrogowie wolności.

UWAGA. AUTOR WPISU USUWA NIEPRZYCHYLNE KOMENTARZE.


@BongoBong: skasowalem tendencyjny komentarz w ktorym klamales ze nowe pozwolenia i okb beda dostepne dla osob chorych psychicznie + narkowanow + alkoholikow.

poswiecilem ci juz zbyt wiele swojego czasu #czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W Polsce jest bezpiecznie i obywatele czują się bezpiecznie.


@BongoBong: mow za siebie. Ja nie czuje sie bezpiecznie i znam ludzi ktorzy tez nie czuja sie bezpiecznie.
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: Ale skoro lekarz BANKOWO będzie cię kierował do specjalisty to po co w projekcie jest wizyta u ogólnego, a nie od razu u specjalisty? I skoro starosta ma mieć wgląd w historię "kryminalną" zainteresowanego to po co wycinać policję, która zrobi to bez "middle-man"? Nie czaję tego.

Bo chcę


@bevegelsesmengde: A kto ci teraz zabrania? Przecież to żaden problem.
  • Odpowiedz
@michal-pokichal: jesli twoj lekarz opiekuje sie toba i twoja rodzina od lat to prawdopodobnie wie lepiej gdzie i z jakimi adnotacjami cie skierowac gdyby mial cien watpliwosci i potrzebowal dupochronu.

policja uzywa ksip w sposob taki ze jak dostales kiedys mandat za spowodowanie wypadku to lubi uzyc nawet taki "
"powod" by skierowac cie na odwolawcze. dane z ksip domyslnie nie sa kasowane natomiast starosta ma dostac od ciebie swiadectwo
  • Odpowiedz
@seicel: jak ci nie pasuje przyklad hobby z modelarstwem to co poradze? mam ci wyjasnic na przykladzie kolekcjonowania aut? te zbrodnicze auta i mozliwosc ich kupowania/prowadzenia nawet bez prawa jazdy!!! te zbrodnicze auta tylko by zabijaly niewinnych cyklistow!!!!!! trzeba wprowadzic policyjne pozwolenia na trzymanie auta w garazu!!!!!!!!! zejdzmy na ziemie ;)
  • Odpowiedz
trzeba wprowadzic policyjne pozwolenia na trzymanie auta w garazu


@BrzydkiBurak: w sumie daleko nie brakuje, wyłudzanie/wymuszanie ubezpieczenia za samochód który nie jest w stanie jeździć jest czymś bliskim. Dziwne że nie trzeba OC na młotki czy noże bo przecież nimi też można wyrządzić komuś krzywdę.
  • Odpowiedz
Dziwne że nie trzeba OC na młotki czy noże bo przecież nimi też można wyrządzić komuś krzywdę.


@xetrov: przeciez jesli pusci sie samopas te wszystkie socjalistyczne dojarki to predzej czy pozniej wprowadza oc na mlotek i dochodowy 99% xd
  • Odpowiedz