Wpis z mikrobloga

@michalpp Aha no spoko. A ja się boję jednego i drugiego. A najbardziej się boję, że wezmę i umrę jakoś bezsensu np rozjechana przez tramwaj.
Ale co ma piernik do wiatraka?
takiego psa sie usypia i tyle, pies bojowy to moze byc w wojsku policji a nie w cywilu


@RedBaron: Pies tu niczego winny, tego właściciela należy uśpić, z taką głupotą i tak do niczego się społeczeństwu nie przyda a jedynie zaszkodzi.
@wwr18: #!$%@?ć ciebie za sianie fermentu. Czasem zdarzają się agresywne osobniki ale tak samo działa to z ludźmi. Więc #!$%@?ć takich ludzi przez których psy stają sie agresywne. Miałem Amstafa i w życiu nie zdarzyła się podobna sytuacja
@Elemor: ej ale ja rozumiem mieć jakiegoś Rottweilera, sam chętnie bym go kupił. Ale w przypadku tych dwóch psów margines błędu jest bardzo mały. A nie chce psa który w każdej chwili może zaatakować mnie czy innych
chyba bym sie zaplakala, jakby moja. sunia podbiegla do. takiego #!$%@?. Generalnie jest uczona, zeby nie biegla. do. obcych psow, ale jest bardzo towarzyska i zawsze jest szansa. Współczuję właścicielce :(
@layla__: a co z właścicielami małych gówien? Właściciel nie uważa a pozniej sa takie konsekwencje... Wina nie leży po stronie psa, ludzie są większymi agresorami niż zwierzęta a nikt nie robi z tego takiej awantury.
@Elemor Ale o co Ci chodzi? Jak jamnik kogoś zagryzie na śmierć to oczywiście jak najbardziej.
Przestańcie w końcu odwracać kota ogonem. Mały, agresywny pies też jest problemem ale co najwyżej Ci spodnie rozerwie a nie tetnice szyjną. Taka drobna różnica.
Jak dla mnie możesz sobie nawet krokodyla trzymać bylebyś go wyprowadzal do ludzi w kagancu i na smyczy. Proste.
@wwr18: Te psy generalnie nie są agresywne w stosunku do ludzi, ale do innych psów już dużo bardziej. I nic nie da , że wychowywany w dobrym domu odpowiednio itp. po prostu ma mocny instynkt do walki z innymi psami i może nawet potulny czasem zaatakować. Więc też mnie dziwi chodzenie bez kagańca w mieście.
@rbk17: ja rozumiem kupno jakiegoś rottweilera czy innych psów uznawanych za niebezpieczne, bo je się da wychować. Ale te pitbulle czy amstaffy to nie dość ze brzydkie, to jeszcze #!$%@?.
@enron: powiem tak, uwielbiam psy tak ze jakbym poszedł do schroniska, to musiałbym wziąć wszystkie, bo nie miałbym serca patrzeć jak one tam ciepia. Ale tych dwóch ras nie powinno być. To jest jakaś pomyłka