Wpis z mikrobloga

Mirasy, dylemat, co wybrać? #elektronika #ios #android
Od kilku lat z pełną satysfakcją użytkuję japko, obecnie 6s, zadowolony z płynności i baterii.
Natomiast przymierzam się do zmiany, a więc stąd pytanie, co byście wybrali?
Na celowniku S8+ lub ajfą eks/8+.
Proszę o prosy i consy do obu modelów.
Nie, nie kcem siaomi ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 21
  • Odpowiedz
@massu: chyba za wcześnie na plusy i minusy iPhone 8+ by któryś z Mirków się wypowiedział (można zamawiać w przedsprzedaży). Musiałbyś pooglądać zagraniczne filmiki. Z S8+ miałem do czynienia, ale nie spasował mi - utrudniony dostęp do czytnika linii papilarnych i mocno wydłużony wyświetlacz. No ni uja, nie byłbym w stanie tego używać na co dzień. ( ͡° ʖ̯ ͡°) S8 dla mnie jest znacznie wygodniejszy.
  • Odpowiedz
@Faz3r: w dupie mam parametry ( ) ekran robi robotę w S8. Do tego przeglądarka plików, qi, no ale andrzej na pokładzie pewnie się zamuli po paru głębszych (,)
  • Odpowiedz
@dajpandolara: Nie mam problemu z rozmiarem, aczkolwiek z papilkiem mega wygodnie mi się żyje w ajfonie bo jest z przodu ( ͡º ͜ʖ͡º) używałeś ajfona? chodzi mi głównie o opinie lutkuw, którzy korzystali wcześniej z ajosa
  • Odpowiedz
@quarox: ja myślę, żeby przetestować S8 a i tak później zmienić na X jak już będzie w rozsądniejszych pinionszkach, poczekamy chwilę i będzie za te same złotówki można dwie sztuki X kupić co teraz jedną ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@massu: jeśli normalne modele nie spadają z cen za bardzo to tym bardziej nie ma się co łudzić na spadek cen w przypadku X ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz