Wpis z mikrobloga

Samochód do 30 tys zł?
Wymagania:
Co do silnika nie mam preferencji aczkolwiek raczej jednak diesel byle jakiś nieproblematyczny.
Wyposazenie:
Napewno jedno z najwyzszych, wiec w zasadzie wszystko co potrzebne plus sportowe akcenty wskazane.

Najlepiej hatchback albo sedan w ostateczności kombi.

Cena plus minus 30 tysięcy, obecnie posiadam megane 3 1.4 tce, teraz chce silnik o wiekszej pojemnosci, mniej wyzylony.

Myślałem o golfie 6 (duzo jednak z silnikiem diesla 1.6 ktory ma slabe wtryski, 2.0 cr mniej i spore przebiegi) saab 9-3 - malo na rynku, seat exeo - tez malo na rynku, leon 2 lift 2.0 diesel - ale wiekszosc ma juz spore przebiegi

#motoryzacja #samochody #zakup #renault #seat #audi
  • 119
  • Odpowiedz
@konrados1906: ja szukam podobne, ino w benzynie, więc daj znać jak poradzą coś bardziej konkretnego niż "czemu nie zmienisz pracy i zaczniesz zarabiać więcej, wtedy będzie Cie stać na porządny samochód" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@konrados1906: trudno powiedzieć, ale jest tego sporo na rynku. Więc wystarczy poszukać i będziesz zadowolony. Ja sam w następnym roku szykuję się do zakupu auta i myślę o celowaniu w e90, ale dla mnie benzyna to podstawa.
  • Odpowiedz
30 tysięcy, obecnie posiadam megane 3 1.4 tce, teraz chce silnik o wiekszej pojemnosci, mniej wyzylony.


@konrados1906: no to w zasadzie albo mazda albo KIA bo europejscy producenci już dawno poszli w zmniejszanie pojemności co zresztą nie jest niczym złym tylko co najwyżej demonizowanym przez polskich "ekspertów" od wszystkiego.
  • Odpowiedz