Wpis z mikrobloga

Samochód do 30 tys zł?
Wymagania:
Co do silnika nie mam preferencji aczkolwiek raczej jednak diesel byle jakiś nieproblematyczny.
Wyposazenie:
Napewno jedno z najwyzszych, wiec w zasadzie wszystko co potrzebne plus sportowe akcenty wskazane.

Najlepiej hatchback albo sedan w ostateczności kombi.

Cena plus minus 30 tysięcy, obecnie posiadam megane 3 1.4 tce, teraz chce silnik o wiekszej pojemnosci, mniej wyzylony.

Myślałem o golfie 6 (duzo jednak z silnikiem diesla 1.6 ktory ma slabe wtryski, 2.0 cr mniej i spore przebiegi) saab 9-3 - malo na rynku, seat exeo - tez malo na rynku, leon 2 lift 2.0 diesel - ale wiekszosc ma juz spore przebiegi

#motoryzacja #samochody #zakup #renault #seat #audi
  • 119
  • Odpowiedz
@konrados1906: tez nie bylem przekonany poki 5 znajomych w ciagu ostatniego nie roku kupilo i sobie chwali. 6 znajomy nie zachwala bo musial na starcie skrzynie robic (oplowskie gunwo montowane w 1.4t 120, 150)
  • Odpowiedz
@konrados1906: Ktoś z poprzedników napisał - wszystkie europejskie benzyny są po downsizingu i jest mały silnik i turbo. Z japońców Mazda 6 i Accord mają benzyniaki wolnossące. Obecnie sam kupiłem megane 3 ale 1,2 tce i faktycznie przydałoby się więcej pod maską.
  • Odpowiedz
@Tomeek: accord już lepiej ale nie do końca mi soe wnetrze podoba a szukam czegos juz na kilka dobrych lat wiec musi mi odpowiadac w 100% dlatego ciezko cos fajnego znalezc w tych pieniadzach
  • Odpowiedz