Wpis z mikrobloga

Samochód do 30 tys zł?
Wymagania:
Co do silnika nie mam preferencji aczkolwiek raczej jednak diesel byle jakiś nieproblematyczny.
Wyposazenie:
Napewno jedno z najwyzszych, wiec w zasadzie wszystko co potrzebne plus sportowe akcenty wskazane.

Najlepiej hatchback albo sedan w ostateczności kombi.

Cena plus minus 30 tysięcy, obecnie posiadam megane 3 1.4 tce, teraz chce silnik o wiekszej pojemnosci, mniej wyzylony.

Myślałem o golfie 6 (duzo jednak z silnikiem diesla 1.6 ktory ma slabe wtryski, 2.0 cr mniej i spore przebiegi) saab 9-3 - malo na rynku, seat exeo - tez malo na rynku, leon 2 lift 2.0 diesel - ale wiekszosc ma juz spore przebiegi

#motoryzacja #samochody #zakup #renault #seat #audi
  • 119
  • Odpowiedz
@konrados1906: spinasz się jak guma w gaciach... Wyluzuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wierz we wszystko co napisali w internecie, ludzie często piszą głupoty dla atencji (ten portal jest super przykładem). Ile to razy na a4-klubie ludzie podawali się za mechaników a jak się spotkaliśmy w rzeczywistości to było "yyy no wiesz, ja tak w domu dla siebie bardziej robie bo mam 3 furki", albo "ja to
  • Odpowiedz
@Mithrindil: ale to ze ten silnik ma taka opinie to jedno, nie napisalem ze to jedyny powod. Lubie nowe auta, ale tym razem chcialbym cos juz na dluzej dlatego szukam auta z silnikiem ktory bedzie troche bardziej zywotny ;)

Spodobał mi sie ten c5 jakies opinie?
Bo w sumie jakos nie mam przekonania do francuzow (do renault mnie przekonaly opinie o niezawodnosci tego modelu z 8 termetu i od mechanika) z
  • Odpowiedz
@konrados1906: o silniku wiem niewiele ale z pozostałych rzeczy to zależy czy szukasz z hydro czy nie. Polecam się przejechać hydro, komfort bajeczny. Koszta utrzymania są podobne jak w klasycznym zawieszeniu z tym że:
1. Jak wahacz się poluzuje to będzie tłukło i źle się prowadziło a jak hydro padnie to samochód oklapnie i zostaje laweta.
2. Nie każdy chce (i potrafi) to naprawić, dobrze jest się zorientować w warsztatach w
  • Odpowiedz
@konrados1906: Brzmi jak przeciwieństwo samochodu którego ja aktualnie szukam: okrutnie nie podobają mi się hatchbacki i kombi, biorę pod uwagę tylko coupe ew sedany, silnik koniecznie benzynowy, obojętnie jakie wyposażenie byle był napęd na tył i sporo mocy. Jakbyś trafił na jakieś auto które zupełnie Ci nie pasuje to podeślij, może dla mnie będzie ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@konrados1906 mam. Nie mam zastrzeżeń. Wymienilem rozrzad przy kupnie i od tamtej pory nie mial zadnego problemu. Moc 140 KM odpowiednia jak na te mase. Nie bedzie to rajdowka ale na pewno nie jest to muł :) mam automat wiec niestety w miescie ponizej 8 nie schodzi. W trasie potrafi zejsc do 6-7. Ogolnie niesamowicie wygodne auto warte zastanowienia się.
  • Odpowiedz
@Anachoreta: to nie duzo, oby prawdziwy ale spodobalo mi sie to auto i pomysle nad nim, te diesle chyba maja dobra opinie, w ostatecznosci jest tez 2 litrowy benz, musze na zywo xobaczyc bo na zdj wyglada calkiem ok
  • Odpowiedz
@konrados1906 dobrze mowisz oby ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak spojrzysz na allegro czy otomoto to tak chodzą. Jedyne co mnie wkurza wtym samochodzie to debilnie umieszczony uchwyt na napoje w... podlokietniku()
  • Odpowiedz