Wpis z mikrobloga

xD ale mnie w-------ą marihuaniści.
U------m kolosa? Zajaraj blanta ziaąąą
Rozwodzę się? Sięgnij po zielooone ziąą
Jestem w-------y? Masz gibona ziąąą
Uciekł mi tramwaj? To przez to że marihuaen jest nielegalne ziąąą, bo to lek na wszystko ziąąąm.

I tak leżą i robią pod siebie. Oczywiście pod koniec miesiąca: anon, pożycz hajsy bo nie mam na jedzenie, wszystko na czynsz poszło xD. Ta jasne k---a, na czynsz.

Pół dnia śpi, pół udaje że coś robi, a resztę jara to g---o o zapachu fermentującej brokułowej.
Do niczego innego nie ma motywacji. Jego jedynym celem jest przetrwać dzień by zajarać kolejnego zawijasa.
Gdyby p---------o trzęsienie ziemi, zaatakowało nas Hutu albo zalało nas, to jego jedynym zmartwieniem byłoby znalezienie kolejnej dawki.

Oczywiście, jak każdy nałogowiec uważa że jego uzależnienie jest nieszkodliwe, a gorszy jest np. a-----l albo p-------y.
Też uważałem że p-------y nie są tak szkodliwe jak inne trucizny, ale to było dawno, i jednak miałem trochę racji - nikotyna i miliard substancji rakotwórczych nie zatrzymały mojego rozwoju emocjonalnego, bo dojrzałem, by jasno i klarownie stwierdzić: wdycham truciznę za własne pieniądze i ni c--j nie potrafię tego rzucić, ile razy bym nie próbował.

Wesoły koleżka nadal nie wie że jest uzależniony, bo przecież mary jane nie uzależnia xD xD
Nikt jeszcze nie umarł z przedawkowania xD Tak na pudelku pisali.

I on sobie żyje, żre i jara, z jajami na górze jak małpa.
#truestory
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szczym_do_ludzi: to genralnie wzgledne bardzo jest. Wydaje mi sie, ze z punktu widzenia organizmu ludzkiego jest jednak lepiej dostac nagrode za nic i skoro pan marihuanista tak moze, to tak robi. Na pewno nie jest to jakis powod do poczuwania sie lepszym, ze sie zrobilo jakis projekt czy tam zakupy. Marihuanista nie jestem, ale zazdraszczam, ze pan marihuanista ma w dupie zakupy i projekty.
  • Odpowiedz
@madegg: na pewno tez jakis typek nie powie drugiemu typkowi jaki jest cel zycia. To, ze Ty tak mowisz i dla Ciebie nie jest, to nie znaczy, ze jest to jakas uniwersalna prawda. To tylko Twoja opinia.
  • Odpowiedz
@madegg: znalazlem korwiniste XD Ale masz racje, ze sa tacy ludzie i ja to sobie cenie, Ty to sobie cenisz, ale natury/ekonomii nie oszukasz i wiecej jest niestety kretynow bez zasad. Łatwiej wtedy nimi tego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mampytanieotak: kobieto, weź spróbuj ruchania po jakichś narkotykach, które faktycznie zwiększają doznania, a nie wkrecaj sobie nie wiadomo czego po tym gownie xD równie dobrze mogłabyś tu p-------ć o wyższości ruchania po kanapce z serem xD
  • Odpowiedz