Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy różnica w zarobkach może przekreślić` związek ? Ona zarabia ok 4600 na rękę, (czynsz, rachunki, karnety) na czysto zostaje jej trochę mniej niż 3000. Ja w sumie urzędnik z 2600 zł po uwzględnianiu wszelkich premii, za to oprócz kosztów paliwa i utrzymania samochodu innych stałych wydatków nie mam. Za to mam masę wolnego czasu i mnóstwo pomysłów na realizacje marzeń i czy jakiś celów bo praca mi to pozwala. Wolne kiedy chce lub el quatroo to nie problem. U niej odwrotnie praca po 9-10 godzin, stres, wolne to mniejsza stawka, choroba to również mniej.

Zastanawia mnie perspektywa #rozowychpaskow jak wy to widzą.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, dobrze że nie czujesz się komfortowo. Dzięki temu masz szansę się zmobilizować. Poszukaj lepiej płatnej pracy a może dorównasz swojej dziewczynie lub prześcigniesz ją zarobkami.
Zaczyna się dla ciebie czas wolny więc działaj. Stale wzrasta ilość chłopców wychowanych przez samodzielne matki singielki. Dzielna matka i brak wzorca dorosłego, odpowiedzialnego mężczyzny sprawiają, że spora ilość mężczyzn wybiera sobie na partnerki kobiety podobne do ich matek, czyli silne i samodzielne. Przwykliście,
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie słuchaj rad że jak masz więcej czasu to musisz przejąć obowiązki domowe ,obowiązki domowe najlepiej podzielić po równo wtedy każdy czuje się odpowiedzialny za dom , a jak zaczniesz wyręczać swoją to ona zacznie czuć się nie potrzebna a ty zaczniesz czuć się jak baba i cały dom na twojej głowie XD , jak masz dużo czasu wolnego to może zacznij dorabiać przy czymś można wtedy sobie wolny czas