Wpis z mikrobloga

@teryuu Przez normalny nie mam na myśli że "istnieje". Normalne mocowanie Garmina jest w pudełku z komputerem Garmina, to jest produkt firmy trzeciej, ustawiający komputer w innej pozycji niż "normalne" mocowanie.
@dran2: A jakie znaczenie ma to kto wyprodukował dany uchwyt? Chyba nie do końca zrozumiałeś, napisałem że to normalne mocowanie MTB, a nie mocowanie które jest w zestawie z komputerkiem (które do MTB niespecjalnie się nadaje ze względu na możliwość wyjątkowo łatwego uszkodzenia).
@Bramborr: OP nie wyjaśnia, że chodzi o uchwyt (tak wiem, że tam jest inny niż ja używam). OP pyta, czy widziałem tak zamontowanego Garmina - tak widzę na co dzień! I tak samo jest powiedzmy chroniony przed drzewami, gałęziami czy krzakami, choć co z mojej perspektywy najważniejsze na zawodach zmniejsza ryzyko uszkodzenia Garmina gdyby "wjechać" komuś pod siodełko.
@vinciq: Zgadza się, ale widzę, że OP kręci niemało także sam montaż Garmina na mostku nie powinien dziwić bo chyba nawet większość stosuje takie rozwiązanie (w tym ja). A już odwrócony model uchwytu z postu to i mnie zadziwił bo nie widziałem tego wcześniej.