Wpis z mikrobloga

Przez ostanie kilka lat miałem już sporo współlokatorów i współlokatorek. W każdym mieszkaniu był prysznic. Tylko ja i jedna współlokatorka myliśmy się gąbką. Ja to jak się umyje bez gąbki tylko rękoma to się czuje niedomyty w #!$%@?. Tamta współlokatorka też tak mówiła. A ludzie się dziwią jak im to mówię bo większość jest bezgąbkowa :<

POD PRYSZNIC

  • Z gąbką 28.1% (893)
  • Bez gąbki 71.9% (2282)

Oddanych głosów: 3175

  • 64
@itterasshai: Ja bezgąbkowiec odkąd dowiedziałem się, że gąbki to siedlisko syfu i bakterii, jeszcze pół biedy jak mieszkasz sam. Bawiłem się kiedyś w wymienianie gąbki co tydzień-dwa, ale teraz mam #!$%@?.

szkoda, że nie można zobaczyć kto głosował na bezgąbkowość, bo wrzuciłbym wszystkich na #czarnolisto


@Marcinnx: Dawaj, śmiało wpisuj.
@Alcoholic_Desacrator: @DonTom: @kinlej: łoo bakterie badass ȍ ̪ ő a zużyty naskórek to jak usuwacie? Smyraniem rączką z żelem? Potem macie jak w dowcipie o Jasiu, który odpowiadał co się stanie jak będziemy szybko pocierać dłońmi - ano takie czarne kuleczki. Bez gąbki jesteś pachnący niedomyty. A jak masz mydło antybakteryjne to w gąbce też są bakterie? Porównanie z kiblem - brawo, więcej. Tylko nie
@itterasshai: Trochę nie na temat, ale przypomniało mi się jak kiedyś za gówniarza (może 11 lat czy coś) miałem takich dwóch kolegów, chodziliśmy jako Wielka Trójka wszędzie razem. Jeden uważał siebie za przywódcę i lepszego od nas, więc czasem nas próbował zdołować czy ośmieszyć i tak też było, kiedy zapytał czy myjemy się gąbką czy ręką. Obaj powiedzieliśmy, że ręką. A on:


()
@itterasshai:
Nie da się umyć samym żelem pod prysznic na początku trzeba wyszorować się mydłem antybakteryjnym a twarz od czasu do czasu peelengiem (polecam użyć peelengu do stóp różowego paska).
Później wchodzi taka wykończeniówka żelem pod prysznic i myjka. Gąbka wydaje się obrzydliwa i nie schnie, myjka jest lepsza. Bez myjki nie da się zrobić dużej ilości piany.