Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie z zakolami są traktowani inaczej #!$%@? to moja wina,że matka mnie takiego urodziła?
Nie ma nic gorszego niż powiekszajace sie zakola,obniżaja pozycje w społeczeństwie i w dodatku kobiety ignoruja takich ludzi, #!$%@? za pare lat jeszcze bede łysy
Czasem mam ochote odrąbać sobie łeb

#przegryw #stulejacontent #oswiadczenie ##!$%@? #przemyslenia #zakola #zalesie #zycie
Pobierz janusz_pol - Dlaczego ludzie z zakolami są traktowani inaczej #!$%@? to moja wina,że ...
źródło: comment_nQy5R6kXyBIJj7EubVgPXEVB3ni4kLzh.jpg
  • 64
@janusz_pol 21 wiek i nic z tym nie robisz? W rok bardzo mocno możesz poprawić swój stan. Mezoterapia - mogę polecić ci świetny salon na Opolszczyźnie. Zabieg mailem 4 lat temu, a włosy z roku na rok są lepsze
@janusz_pol problemem nie są Twoje zakola tylko to ze ciągle o tym mówisz i nic z sobą nie robisz. Proste ćwiczenia fizyczne można robić w domu, możesz pójść do szkoły wieczorowej, możesz się też ogolic na lyso jak robi większość łysiejacych mężczyzn.
Za gowniaka moj ojciec miał już wyraźne zakola, gdy go zapytałem czemu mu tam włosy nie rosną to mi odpowiedział, ze mama ma strasznie szorstkie uda. Wszyscy sie śmiali a ja nie wiedziałem z czego.
@shenzhou: na pewno pozwala zachować to co jeszcze nam zostało na głowie i to przez długie lata, u niektórych w niezaawansowanym łysieniu może nastąpić spory odrost, to są znane fakty ziom, sam biorę
Ja mając 19 lat miałem zakola i gniazdo na glowie. Podjąłem decyzję, że golę się na łyso... I tak mija już 9 lat jak Zidane ( ͡° ͜ʖ ͡°)