Wpis z mikrobloga

Hej zobaczcie tą mistrowska manipulację. @Moderacja @wykop

Jedno konto @KwestiaPodejscia oskarża mirka że manipuluje wykopem w publicznym komentarzu pod znaleziskiem
Inne Mirki miedzy innymi, ci ktorzy sie ujawnili - @rbk17, @nie_daje_rady podchwytuja i masowo zgłaszają do @moderacja
W wyniku zmowy, konto @osrodekmonitorowanianienawisci trafia w banicje

W swoich zgłoszeniach piszą że: "tytuł znaleziska oraz Tagi wskazuja że sprawcą był imigrant, co jest informacja nieprawdziwą"

Tyle że:
1. Tytuł nie sugeruje informacji ze zgloszenia. Brzmi on "Kolejny bestialski atak we Włoszech", nie ma ani słowa o imigrantach, ani nie sugeruje w żaden sposób ze sprawca mogl byc imigrant.

2. Tagi, wbrew zgłoszeniom także nie sugeruja ze sprawca był imigrant - tagi pod znaleziskiem to #europa #swiat #neuropa #wlochy. Co wazniejsze widać iż ich liczba nie uległa zmianie od momentu zgłoszenia ze screena przez uzytkownika @nie_daje_rady

3. Opis jest jedynie wycinkiem artykulu (zapewnie złapanym automatycznie przez wykopowy skrypt). W nim także nie ma takiej informacji.

To co teraz @moderacja ? Macie biało na czarnym jak grupa użytkowników zrobiła was w balona, by udupić mirka. Co z tym planujecie zrobić?

Aby było zabawniej już od poczatku roku zgłaszałem wam takie sytuacje, w którym niektórzy użytkownicy próbuja manipulowac panelem naruszeń by osiągnąć pewna korzyść dla siebie. Tak jaskrawego przypadku jak dziś, jeszcze nie było.

#moderacja #moderacjacontent #manipulacja #neuropa
Pobierz grubson234567 - Hej zobaczcie tą mistrowska manipulację. @Moderacja @wykop 

Jedno ...
źródło: comment_SDRZbXQqJYri3MNoh7TNEkjECaFb3fNF.jpg
  • 30
@Moderacja: Jeśli zmieniacie tytuł w wyniku moderacji, przydała by się informacja ze coś zostało przez was zmienione. Zazwyczaj w takich wypadkach usuwacie treści, anizeli modyfikujecie ich zawartość.

Wydaje mi się że dobrze też wiecie, że na przypadki w których pewne osoby szukają "haka" by pozbyć się "nielubianych" jestem wyczulony, a ta sytuacja dokładnie tak wyglądała patrząc po obecnych komentarzach i tytule znaleziska.