Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Taki mały wysryw #gorzkiezale #zalesie #samotnosc #smutnazaba #przyjaciele więc niezainteresowani przewiną sobie w dół ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skończyłem oglądać serial #teenwolf (może to nie ten sam poziom co GOT, ale jakoś mnie zaciekawił) i dlatego, że lubię to robić, obejrzałem sobie też sceny zza kulis, jak był kręcony, wpadki na planie itp. na YT. I widząc jak Tyler Posey oraz Daniel O'Brien żartują ze sobą, spędzają czas na wygłupach, śmieją się ze wszystkiego, ich przyjacielską relację zrobiło mi się tak smutno, gdy pomyślałem, że ja nigdy nie miałem żadnej takiej osoby, że niemal ogarnęła mnie czarna rozpacz ()

Mam ledwie 5 dobrych znajomych z podstawówki i gimnazjum, z którymi spotykam się może 3 razy w roku no i klasę licealną widzianą co pół roku, w której są świetne, ciekawe osoby, ale poza "cześć" i gadką szmatką nic więcej zazwyczaj nie ma, bo każda ma jakieś grono znajomych jeszcze z gimnazjum, czy podbazy. Mam jednego przyjaciela, ale też widujemy się rzadko i nie jesteśmy aż tak blisko (#nohomo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Na studiach wydaje mi się, że nie zawiążę już tak trwałej przyjaźni z nikim, bo albo nikt nie będzie miał czasu, żeby budować nową relację albo większość już zna kogoś albo chociażby to, że już się jest dorosłym i po prostu nie można przeżyć jakichś przypałowych (wybaczcie mi, ale akurat tylko to słowo mi tu pasuje) akcji, które budują właśnie przyjaźń, utrwalają ją.

Trochę jest w tym mojej winy, bo jestem zawsze na początku ok. 2 lat nieśmiały, staram się nie wyróżniać i dopiero mi to przechodzi, więc zazwyczaj w ostatnim roku już jest za późno na cokolwiek.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 3
Na studiach wydaje mi się, że nie zawiążę już tak trwałej przyjaźni z nikim, bo albo nikt nie będzie miał czasu


@AnonimoweMirkoWyznania: dlaczego nie będziesz miał czasu? przecież zajęć jest pewnie tyle co w gimnazjum i liceum, a studiujesz 3 albo 3,5 roku. to jest mnóstwo czasu, żeby kogoś poznać i zaprzyjaźnić się.