Wpis z mikrobloga

@Brunhilda2 @natkurka :
@natkurka Ciężko mi uwierzyć, że prokuratura nie zajmuje się jakimiś wątkami, bo im ktoś coś powiedział i gorąco o tym zapewniał... Toż to nawet w podrzędnych kryminałach wiadomo, że najciemniej jest pod latarnią i niczego nie można brać za pewnik. Jeśli jest tak rzeczywiście, że prokuratura po zeznaniach pod tytułem "chłopak mojej siostry ją bardzo kochał a teraz gorzko za nią płacze" wyklucza chłopaka jako sprawcę... to mnie trwoga
@czepit: Czyzby nikt z turystow niczego nie zauwazyl oprocz tego, ze rezydent byl taaaaki opiekunczy, mily itp. (Oni zawsze sa tacy tam w Egipcie) W programie wystepowali swiadkowie, ktorzy pewnie uwielbiaja Egipt i jezdza tam co jakis czas.Wyraznie bylo to "przeslodzone", bo nawet nie brzmialo to jak obiektywna wypowiedz, tylko wrecz PR na korzysc rezydenta i wszystkiego tam. Moze wlasnie dlatego takich swiadkow zaprosili do TV., sa subiektwyni i "nieszkodliwi" Ale
@czepit: Masz racje.Analizy filmu to jedno (są dawno zrobione) Powiązanie tego co sie nagrało to drugie. Każdy moze powiedizec ze to przypadkowe dzwięki, odgłosy z okolicy jacyś Polacy mogli byc przeciez to miejsce publiczne. A czy ktoś coś puszczał z odtworzenia... Problem w powiazaniu tego ze sprawą.
Ja nie podejrzewam o obronę poprzez pokazanie filmu z Magda prokuraturze, raczej powiedzą ze wiadomo im o tym o tyle ze to teorie internetów.
@Evergreengo: @czepit Dobrze, że możemy tu sobie porównać tok naszego myślenia i sposób odbierania
tych wszystkich informacji. W ten sposób łatwiej wybrać to, co jest kluczowe. Kto wie, może te osoby, które mogły coś widzieć albo słyszeć i te "inne" z nagrania są na liście tych ponad stu przesłuchanych przez prokuraturę świadków. Przecież my nie wiemy, kim są ci świadkowie (poza kilkoma). To nagranie niekoniecznie musi być zaliczone w poczet dowodów,
@Evergreengo: @czepit: @stopmanipulacji1111 Na te można znaleźć proste odpowiedzi:
"Ważniejsze jest to co w filmie:
- co oni ci zrobili? (dlaczego oni jacy oni?)
SŁYSZAŁAM GŁOSY RÓŻNYCH LUDZI, NIE BYŁA SAMA. STĄD "ONI". NIE WIEM, KIM ONI BYLI. WIEM TYLKO, ŻE JEDNYM Z NICH BYŁ REZYDENT.

- wszystko mi robią?
- ale co, co oni ci robią?
NIE ROZUMIAŁAM, CO M. MIAŁA NA MYŚLI.
- ty wiesz
MIAŁAM SIĘ DOMYŚLIĆ,
@Brunhilda2: dokładnie to co napisałaś i 100 innych rzeczy. Dlatego takie poszlaki to do sądu się nie nadają. Dlatego tylko forma w jakiś sposób obciąża chłopaka i brak emocji. Ogólnie to nagranie obciąża wszystkich łącznie z siostra która nie reaguje nawet jak coś Magdzie pokazywali. Cała sprawa bardzo dziwna czekam na upublicznienie akt sprawy po umorzeniu.
@stopmanipulacji1111: Biegłych może powołać sąd albo prokurator, obrona chyba może tylko wnieść do sądu o powołanie biegłego... Czyli na dwoje babka wróżyła... Czy pomogą czy zaszkodzą? Taaa, byli już eksperci, szlag mógł nas trafić czytając ich wypowiedzi. Muszę się przyznać, że chociaż sumiennie czytałam artykuły, to nie oglądałam nic w TV i jakiś mi umknął ten Płatek.