Wpis z mikrobloga

Opóźnienia w przesyłkach Priority Line

TLDR:


Większość zamówień złożonych i wysłanych od 1 do 7 września jest opóźnione. Wynika to z faktu przedłużającej się procedury clenia przesyłek w Anglii. Wszystkie przesyłki powinny zostać oclone do końca tego tygodnia, więc status paczek powinien ruszyć już na początku przyszłego. Sprawdzajcie proszę swoje trackingi w przyszłym tygodniu, ale prosimy dajcie im ze 2-3 dni. Paczki nie zginęły także stay come ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gearbest
GearBest_Polska - Opóźnienia w przesyłkach Priority Line

TLDR:
SPOILER

Większo...

źródło: comment_Y5VvjXNPUVobwF0hUoWmf1wIujksaZFX.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
Moja paczka tak samo, bez zmian. 31.08 informacja "Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nie nadana" (na AliPaczka) i tyle. Pozostaje czekać.
  • Odpowiedz
Moja przesyłka właśnie zmieniła status :) "We have your parcel, and it's on its way to your local depot in International Ec". Przewidywany termin dostawy to 06.10 :)
  • Odpowiedz
Sam oczekuje na przesyłke z Gearbest o tyle że u mnie dziwna sprawa w trackingach...

Ze strony DPD UK takie coś:"We've received your order details, and we're expecting your parcel shortly"

Z AliPaczka: 2017-09-18 07:23:00 Centrum danych DPD Informacje o zamównieniu zostały przesłane do DPD.

A
  • Odpowiedz
Wszystko fajnie pieknie, z małym ale.
Zakup 15.09 - dobrze że ponaglałem to wysłali 19.09 bo by całkiem pominęli wysyłkę.
Pisałem 6.10, do nich jak to jest że przesyłkę z aliexpress deklarowaną na 20-32 dni też z Chin otrzymałem w ciągu 14 dni dni. Podobnie Banggood - średni czas doręczenia 18-22 dni ale to już przesyłek deklarowanych na 25-40 dni. Zwykle najzwyklejsze - bez żadnego prioryty!
A TUTAJ DALEJ WSZYSTKO STOI! DO tej pory jeszcze nie nadano w Southall. Zgadzam się w zupełności z putinn, ostatni raz coś zamawiam na GearBest. A przesyłka o wartości 86$. Dobrze że wykupione ubezpieczenie! Ku przestrodze innym!
A tu tracking z innej przesyłki (aliexpres)
Item delivered
  • Odpowiedz
@bartekgtr: liczę że do 13ego tracking będzie już na przyjęcie w PL. A doręczenie max 18ego. Jak nie, pierwszy i ostatni raz robię tutaj jakiekolwiek zakupy. Dobrze że nie zamawiałem kamerki, bo poziom wqu osiągnąłby poziom alertu ;]
  • Odpowiedz
@krzyszob: jesli jeszcze nie dostali fizycznie paczki w Southall, to nie ma opcji. Southall to UK, centrum dystrybucyjne DPD chyba, wiec jeszcze nie pojawilo sie przyjecie do UK. Czyli paczka czeka gdzies w Chinach.
  • Odpowiedz