Wpis z mikrobloga

Opóźnienia w przesyłkach Priority Line

TLDR:


Większość zamówień złożonych i wysłanych od 1 do 7 września jest opóźnione. Wynika to z faktu przedłużającej się procedury clenia przesyłek w Anglii. Wszystkie przesyłki powinny zostać oclone do końca tego tygodnia, więc status paczek powinien ruszyć już na początku przyszłego. Sprawdzajcie proszę swoje trackingi w przyszłym tygodniu, ale prosimy dajcie im ze 2-3 dni. Paczki nie zginęły także stay come ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gearbest
GearBest_Polska - Opóźnienia w przesyłkach Priority Line

TLDR:
SPOILER

Większo...

źródło: comment_Y5VvjXNPUVobwF0hUoWmf1wIujksaZFX.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
Czyli paczka czeka gdzies w Chinach.


@markomar: bzdura - jakim cudem paczka 16 dni czeka gdzieś w Chinach? To jest w końcu firma logistyczna czy złomiarska? ;>Idzie 16 dni (3 tygodnie) do UK - kolejna bzdura. Jak dla mnie mają dosłowny burdel i po prostu im zginęła.
  • Odpowiedz
@krzyszob: moja czeka juz od 17.09, nadal nie zameldowala sie w Southall. Ktos wyżej pisał w wątku ze wszystkie paczki maja potężne opóźnienia przez celników w Chinach.
  • Odpowiedz
Uwaga! Moja przesyłka z 17.09 ma jakieś poruszenie i jest prawdopodobnie w GB :)) Więc kwestia czasu i będzie :) Rozmawiałem z jednym gościem (18.09) i mu dotarł już sms od dpd od przesyłce :) Więc chyba kolejne paczki zaczynają docierać :D
  • Odpowiedz
23 Sep 2017 02:12 International Gateway Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Poland


@fokuspace: Sorry za odkopanie, ale po jakim czasie od tego statusu paczka doszła do Ciebie?
  • Odpowiedz
@kuba_n: Moja z 17.09 nadal nie dotarla do UK. Gearbest oczywiscie wszystkie tickety odpowiada "ze wszystko ok, paczka w drodze" - tracking dpd pokazuje ze nawet nie zostala jeszcze wyslana :)
  • Odpowiedz
Panowie zamówienie
2017-10-24 13:00 Southall, Your parcel is on its way

do dzisiaj tam stoi minęło 16 dni roboczych, co robić czekać czy pisać do sprzedającego ??
  • Odpowiedz