Wpis z mikrobloga

Opóźnienia w przesyłkach Priority Line

TLDR:


Większość zamówień złożonych i wysłanych od 1 do 7 września jest opóźnione. Wynika to z faktu przedłużającej się procedury clenia przesyłek w Anglii. Wszystkie przesyłki powinny zostać oclone do końca tego tygodnia, więc status paczek powinien ruszyć już na początku przyszłego. Sprawdzajcie proszę swoje trackingi w przyszłym tygodniu, ale prosimy dajcie im ze 2-3 dni. Paczki nie zginęły także stay come ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gearbest
GearBest_Polska - Opóźnienia w przesyłkach Priority Line

TLDR:
SPOILER

Większo...

źródło: comment_Y5VvjXNPUVobwF0hUoWmf1wIujksaZFX.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
@GearBest_Polska: czyli można spać spokojnie że ewentualne podatki zapłaci GB jeśli przesyłka będzie opóźniona? Tylko w jaki sposób zapłaci? To odbiorca musi pierw zapłacić i zostanie mu to zwrócone w formie bonu?
  • Odpowiedz
@TheLukcity: jak Ty to widzisz ?. Zostanie nalozony ten #!$%@? podatek czy nie ? , jestem wkur... , bo jest to mój powazniejszy zakup z chin i obawiałem się ,że jak zamówie to będzie jakiś przypał , bo mam do tego szczęscie
  • Odpowiedz
1. raz zamówiłem przez prioryty line to nie wiem :(

przy wysyłce listem poleconym zagranicznym, jak przychodzą listy na WER i urząd celny zatrzyma list oraz nałoży cło/vat to jest wysyłany do odbiorcy list (chyba z wydziału Poczty Polskiej) w tej sprawie...

Tak tracking mi się zmienił wczoraj

2017-09-08
  • Odpowiedz
@pendzikkbcnPL: zgadza się tylko urząd celny kontroluje magazyny nie będące w Polsce. I jest możliwość że np. w UK zostanie naliczony VAT i "może" GB to zapłaci przynajmniej tak wynika z deklaracji @GearBest_Polska napisanej wyżej. Kupowanie w Chinach to odmiana hazardu :) bo z tego co wiem przesyłki z chin do EU przychodzą w masowach paczkach i są rozpakowywane do klienta indywidualnego.
  • Odpowiedz