Wpis z mikrobloga

Opóźnienia w przesyłkach Priority Line

TLDR:


Większość zamówień złożonych i wysłanych od 1 do 7 września jest opóźnione. Wynika to z faktu przedłużającej się procedury clenia przesyłek w Anglii. Wszystkie przesyłki powinny zostać oclone do końca tego tygodnia, więc status paczek powinien ruszyć już na początku przyszłego. Sprawdzajcie proszę swoje trackingi w przyszłym tygodniu, ale prosimy dajcie im ze 2-3 dni. Paczki nie zginęły także stay come ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gearbest
Pobierz GearBest_Polska - Opóźnienia w przesyłkach Priority Line

TLDR:
SPOILER

Większo...
źródło: comment_Y5VvjXNPUVobwF0hUoWmf1wIujksaZFX.jpg
  • 133
@maverickkk: nie, nie tylko ty ;/ Dwie rzeczy wtedy zamówiłem powerbank i drona. Do tej pory niema od kilku dni pojawia się tylko bzdurna informacja że opóźnienia są przez burze śnieżne :D Względem translatora to powerbank już od 19 w Polsce (马拉舍维奇,波兰, 到达) a dron od 26 listopada w Anglii DPD Southall, Your parcel is on its way. Lipa straszna z tym Gearbestem. 28 grudnia zamówiłem tam telefon jak będzie taki
@daniel9876 kasę można odzyskać dość łatwo, gorzej z kupnem telefonu w dobrej cenie (ja za mi6 zapłaciłem 376$). Chyba warto jeszcze poczekać, tym bardziej że ewidentnie mają jakieś późnienia, a nie problem z zaginioną paczką.
@maverickkk: stary ja już zapomniałem jaki telefon zamówiłem. gdybym wiedział to w życiu bym sie nie zdecydował bo i vat nie jest pewny przecież. czekam jeszcze pare dni i robie spór. to najgorsza wysyłka jaką miałem z chin te całe Priority Line nawet nie rejestrowane przesyłki docierają szybciej niż ten #!$%@? kurier odradzam pakowanie sie w ten shit.
@kupyn: no to współczuje, ja już bym pewnie nie wytrzymał tylko dawał spó.r moja paczka doszła na początku stycznia. i o dziwo jak już trafiła do pl to była błyskawicznie. słyszałem ze gb zrezygnował z ich usług prawda ?
@GearBest_Polska witam co oznacza:
2019-01-09 23:11 We have your parcel and it s on its way to our depot [Terminal międzynarodowy]
Ten status? Czekam już miesiąc na telefon niedługo w Polsce będzie mniej kosztował niz zapłaciłem w GB :)