Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

link


@Kick_Ass:

Ja osobiście mam linka, noszę go już z pół roku codziennie ;) dostałem wersję w plastiku i cieszę się bardzo bo jest leciutki, porządny, luzów nie złapał wcale. Z takich niemiłych przygód to tension bar mi strzelił w nim po jakimś tygodniu ;/ jakaś wada fabryczna była, napisałem do KAI w stanach, czy nie mają może tych "sprężyn" przysłali mi 3 "3 sprężyny" 2 klipsy i kilka śrubek ;)
źródło: comment_Oy89jZRa6OMpizDmJDmzNSah32xk6E2d.jpg
@Pszesmiewca nie no przekonałeś mnie :) ale mimo wszystko chce podjechać do sklepu i pomacać oba modele. Żona mnie z domu zaraz #!$%@?, bo zaraz będę mieć więcej noży niż ona w kuchni. :) 3 z chin do mnie jadą.
@Kick_Ass: Jak chcesz brać Linka, to tylko i wyłącznie wersję z HoB z S35VN na głowni. Standardowa 420HC niestety tępi się od smarowania bułek i jeśli używasz foldera do czegokolwiek ponad rozcinanie taśmy klejącej i dłubanie pod paznokciami, to czeka Cię praktycznie codzienne ostrzenie. Oczywiście jeśli lubisz, kiedy nóż jest bardzo ostry. Ostrość "roboczą" zachowuje całkiem nieźle.

Limitkę HoB robią w wersjach z czerwonymi i niebieskimi okładzinami - czerwone na żywo
źródło: comment_TPkCFwH6RCI8AwtFbzOse0otZUVWrVmD.jpg
@Kick_Ass: Limitki tylko na bazarku, alledrogo i innym olx, nie widziałem w normalnej sprzedaży - pewnie dlatego, że HoB ma wyłączność ;)

I nie każda niebieska jest z S35VN, wyszły też same okładziny w niebieskim. Musi na ostrzu być naniesione "S35VN"
@Kick_Ass: CRKT Drift. Mały, poręczny, nie wyglądający groźnie i tani, więc nie żal, jak się zgubi czy zepsuje. Do tego trzyma się go zaskakująco dobrze jak na swój rozmiar.

Stal 8Cr14MoV (b. podobna do AUS-8) nieźle trzyma krawędź i łatwo się ostrzy. Wiadomo nie jest to S30V czy inne, ale w tej cenie imo ciężko będzie dostać coś lepszego, co nie jest chińską marką.

Wcześniej nosiłem Microtecha Socom, który kosztuje 10x
źródło: comment_M6rbct5UkLeyX2HM0jpxUO0EorjaZSEZ.jpg
@rzep: "ciężko będzie dostać coś lepszego, co nie jest chińską marką."
A cóż Ci przeszkadza w chińskich markach? Przecież stal w polecanym przez Ciebie CRKT jest właśnie chińską stalą, a sam nóż jest produkowany w Chinach przez chińskich pracowników ;)