Wpis z mikrobloga

@czinczinatti jezeli wina zlotowy nie budzi watpliwosci, naslij ITD. :)
Kiedys do nas rzucili sie z morda, ze ciezarowkami im widok zaslaniamy. Wpadlo ITD na dwa radiowozy i wszystko sprawdzili. Od licencji po apteczki. Jeden jak spiepszal to pierwszy raz widzialem jak taxiarz pasy zapina. :)
A to se wymyslili ze mamy paralizowac ruch stojac na jezdni tylko dlatego ze to ich miejscowka.
@Apode i pozostali oburzeni: no to słuchajcie innej historii obrońcy poszkodowanych. W innym mieście, na jednym z osiedli w centrum miasta, na parkingu pod jedną z instytucji publicznych, postój urządziły sobie złotówy. Zajmują od 3 do 5 miejsc na parkingu, z którego głównie korzystają pracownicy tej instytucji, ale bardzo chętnie korzystaliby mieszkańcy okolicznych bloków. No i któregoś dnia właściciel gruntu (miasto) upomniało się o zapłatę za korzystanie z tych miejsc od korporacji
@sweeting: ale po #!$%@? mi piszesz o tym? Odniosłem się do tej konkretnej sytuacji którą op opisał, a tu mi tu z jakimś gównem wyjeżdżasz xD Według Ciebie chyba każdy powinien cisnąć po złotówach tylko dlatego, bo "tak trzeba" Co za łeb