Wpis z mikrobloga

Matko, boska, co z wami stuleje :( znajoma ma konto na tinder od pol roku,ale łowi nim zainteresowanych jej instagramem. Bo ma faceta, ale co jakis czas wysyla mi zrzuty zjebow z tinder co maja pretensje,ze ma tinder, mimo ze jest zajeta. Dzis jednak rycerz wygral. Napisal do jej faceta xDDD on myslal,ze oni ze sobą cos flirtowali,a on nawet nie dostal macza xD
Jak ogarne jego profil wrzuce wam, ale poki co musi ona ze swoim pogadac, bo wkuwil sie :D
Jesli to ktos z mirko to wiec,że mozg zalała ci sperma :D
#tinder #debile #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow
  • 131
@teczowisazabawni: jak dla mnie to mianem chodzącej stulejki mogę uznać raczej tę typiarkę, atencjuszkę, która mając chłopaka siedzi na tinderze, żeby jej się lajki na insta zgadzały czy tam followersi, oraz Ciebie, że piętnujesz osoby, które mają słuszne pretensje o to, że używa tindera (przeznaczenie tej aplikacji to nie jak myślisz szukanie sobie followersów na insta, tylko umawianie się na randki, seks, więc jak najbardziej trzymam po ich stronie). Płytka koleżanka
@Hubertosik: bo robimy sobie cos co sprawia bol dupy wam xD haha to uczucie, gdy ktos ma problem z akceptacja czyjejs swobody, ktora nie robi nikomu krzywdy. Naztwasz kogos #!$%@?,mimo zs nic nie zrobil stojac w cichej obrono do kogos kto ingeruje w czyjes sprawy. Mozg uciska ci?
@teczowisazabawni: czy Ty jesteś tak ograniczony, że nie potrafisz pewnych rzeczy zrozumieć? Aplikacja została stworzona nie w celu by sobie pogadać głupoty, o pogodzie, tylko, żeby się ustawiać na seks, poznawać nowe kobiety, a nie żeby sobie nabijać licznik na instagramie. To tak jakbyś gotował sobie zupę na patelni, niby można, nikt Ci nie zabroni, jakiś cel spełnisz, ale nie będzie to korzystanie zgodne z przeznaczeniem. Dodając - jakbyś się poczuł