Wpis z mikrobloga

Matko, boska, co z wami stuleje :( znajoma ma konto na tinder od pol roku,ale łowi nim zainteresowanych jej instagramem. Bo ma faceta, ale co jakis czas wysyla mi zrzuty zjebow z tinder co maja pretensje,ze ma tinder, mimo ze jest zajeta. Dzis jednak rycerz wygral. Napisal do jej faceta xDDD on myslal,ze oni ze sobą cos flirtowali,a on nawet nie dostal macza xD
Jak ogarne jego profil wrzuce wam, ale poki co musi ona ze swoim pogadac, bo wkuwil sie :D
Jesli to ktos z mirko to wiec,że mozg zalała ci sperma :D
#tinder #debile #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow
  • 131
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni tak czytam i czytam i aż dam do ulubionych bo takiego #stulejacontent nie widziałem dawno xD #!$%@? że jej facet zły, #!$%@? że na portalu randkowym robi nadzieję innym i #!$%@? że jest atencjuszką. Jedyne co mnie tu frustruje to to że Ty jej bronisz i się nabijasz z jej faceta i wszystkich którzy po prostu umawiaja się na zwykły seks. Powiedz przyjaciółce że Tinder jest od 18 lat a nie
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni: używa tindera (przeznaczenie tej aplikacji to nie jak myślisz szukanie sobie followersów na insta, tylko umawianie się na randki, seks, więc jak najbardziej trzymam po ich stronie).


"co robisz?! Nie możesz się napić wody z kufla, bo służy tylko do picia piwa! Musisz pić wodę prosto z dzbanka! A nie, sorry, z dzbanka też nie możesz, bo on służy do nalewania wody do szklanki"

Aplikacja służy do tego, do czego
  • Odpowiedz