Wpis z mikrobloga

Matko, boska, co z wami stuleje :( znajoma ma konto na tinder od pol roku,ale łowi nim zainteresowanych jej instagramem. Bo ma faceta, ale co jakis czas wysyla mi zrzuty zjebow z tinder co maja pretensje,ze ma tinder, mimo ze jest zajeta. Dzis jednak rycerz wygral. Napisal do jej faceta xDDD on myslal,ze oni ze sobą cos flirtowali,a on nawet nie dostal macza xD
Jak ogarne jego profil wrzuce wam, ale poki co musi ona ze swoim pogadac, bo wkuwil sie :D
Jesli to ktos z mirko to wiec,że mozg zalała ci sperma :D
#tinder #debile #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow
  • 131
  • Odpowiedz
znajoma jest zwykłym szlaufem


@Ravciu: nie znasz czlowoeka i tak oceniasz, twoja wartosc jest 0. Masz problem ze swoja samoocena. Strasznie smutny czlowiek.
Po drugie wlasna ocena to moze by i byla,ale ty narzucasz swoje zdanie, co zaznaczam i atakujesz ludzi,co pokazuje.
  • Odpowiedz
@Ravciu: czytanie nadal slabo
Tinder plus = zasiegi
Pary sie zgadzaja, slabo sprawdzasz
A co ja powinienem to ty juz mi nie mow, bo masz tendencje do zmuwasznia w innych swoich przekonań
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni no, ona też normalna nie jest skoro sobie w ten sposób próbuje podbudować ranking na Instagramie. A Ty ją jeszcze bronisz? ( ), to nie jest normalne zachowanie, to jest taki idiotyzm, że szkoda gadać. Jesteś na podobnym poziomie emocjonalnym i intelektualnym jak Twoja koleżanka?
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni:

łowi nim zainteresowanych jej instagramem

Czyli zawraca ludziom dupę i uprawia reklamę na serwisie randkowym. Szczerze, to nie wiem czego się spodziewała? Samych lajków (czy co tam na instagramie jest) bez całej randkowej atencji?
  • Odpowiedz