Wpis z mikrobloga

Matko, boska, co z wami stuleje :( znajoma ma konto na tinder od pol roku,ale łowi nim zainteresowanych jej instagramem. Bo ma faceta, ale co jakis czas wysyla mi zrzuty zjebow z tinder co maja pretensje,ze ma tinder, mimo ze jest zajeta. Dzis jednak rycerz wygral. Napisal do jej faceta xDDD on myslal,ze oni ze sobą cos flirtowali,a on nawet nie dostal macza xD
Jak ogarne jego profil wrzuce wam, ale poki co musi ona ze swoim pogadac, bo wkuwil sie :D
Jesli to ktos z mirko to wiec,że mozg zalała ci sperma :D
#tinder #debile #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow
  • 131
  • Odpowiedz
@Ravciu: nie, aplikacja powstala by ludzie sie poznawali,poczytaj zalozenia tindera,a ze ty cjcesz wmuszac innych do czegos to strasznie zabrocze, kazdy ma prawo uzywac jak chce. Pogodz sie z tym
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni: z wiki "Tinder – mobilny portal randkowy korzystający z technologii lokalizacji. Tinder dostępny jest na systemach operacyjnych takich jak iOS oraz Android."

Czy uważasz, że to jest w porządku? Zajęta dziewczyna na portalu randkowym :D
  • Odpowiedz
@TheFlash: nikt nie marnuje, masz roszczeniowe podejscie ksieciu. To,ze dostales macza i nagle nic z tego nie ma, to co? Byles na randce 2-3h i nic z tego nie ma? Ale placzliwi ci faceci,nic nie zrobili,a juz tacy skrzywdzeni
  • Odpowiedz
@TheFlash: poki co czuje,ze szambo wylalo,ale to od twoich lez,ze ktos smie nie wejsc z interakcje z Toba, wiec jest ameba
Toz to piekny przejaw problemkow z duma meska, ze juz mm laseczla fajna,a tu znowu #!$%@?, nic, dalem się zlapac
:(
Nie powiem kto ma iq ameby
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni: raczej mam problem z Twoją ignorancją. Powiedz mi na jakiej zasadzie aplikacja służy do jedynie zwykłej rozmowy jeśli pierwszym i jedynym kryterium jakie trzeba spełnić by porozmawiać z drugą osobą są walory wizualne (czyt. wygląd)? Ktoś mi się podoba to #!$%@?, a ktoś nie to nie #!$%@?. Czy w przypadku zwykłej rozmowy, tak o, by pogadać, ten wygląd byłby istotny? a aplikacja zamiast pokazywać nam zdjęcia innych osób pokazywałaby powiedzmy
  • Odpowiedz
nie rozumiem


@teczowisazabawni: Chodzi mi o to, że to zwykłe #!$%@?, które ma usprawiedliwić ją (nawet przed nią samą). Jeśli ma tindera to na pewno szuka tam czegoś więcej niż followersów na insta (może nie od razu bolca, ale chociażby innego rodzaju atencji ;) ), chociaż sama przed sobą pewnie tego nie przyznaje. Druga strona medalu jest taka, że w żadnym związku nie jest zawsze dobrze, kiedyś pokłóci się z facetem,
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni: XDDDD jesteś oderwany od rzeczywistości, tyle powiem. Co jak co, ale zebym nie miał prawa na takim portaliku oczekiwać od kogoś minimum swojego poziomu rozumu i godności człowieka, to jest objaw jakiegoś lewactwa
  • Odpowiedz
@Ravciu: moja ignorancja? Nie, wlasnie twoj brak swiadomosci,ze kazdy robi to co uwaza,a ty oceniasz i atakujesz innych, bo nie chodza jak ty bys chcial i dlatego.
Wykop mowi

jak cos glupie i dziala, znaczy,ze nie jest glupie


Ale gdy dotyka to mirkow to hurr durr xD
  • Odpowiedz
@TheFlash:
1. Bo psuje ci to twoje podboje? XD
2. Bialy rycerz to wlasnie stulej co pisze, ja tu tylko smieje sie z was, co sracie sie nad aplikacja
3. A ten feminizm to juz tym smieszniejszy

Wspolczuje problemow
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni: zamieszczając wpis na wykopie dajesz mi możliwość oceny tego zachowania. Wyraziłem jedynie swoją opinię. To, że potępiam takie zachowanie i to, że prawdopodobnie Twoja znajoma jest zwykłym szlaufem to jest moja opinia. Nie zaakceptowałbym takiego zachowania swojej kobiety (nawet nie przypuszczam, że byłaby tak głupia by zrobić coś takiego). Dla mnie ta sytuacja nawet nie jest śmieszna, zwykłe gimbusiarskie śmieszki w stylu HEHE PATRZ JAKIE STULEJE, PISZĄ, ŻE MASZ CHŁOPAKA
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni: jakie #!$%@? podboje, pisałem w czasie przeszłym, mam laskę od paru miesięcy i tak się składa, że z Tindera xD Śmieszne, bo wymyślasz mi jakieś problemy, które nie istnieją. Weź #!$%@? się w czoło i przestań bronić baby bez krzty honoru
  • Odpowiedz