Wpis z mikrobloga

#android ##!$%@? #zalesie

niby mam 32gb, ale #!$%@?, moje applications+videos+audio+images+documents razem mają 13GB, pozostała pamięć - 2.9GB... no zajebiście że mogę mieć aż połowę z tych 32GB dla siebie... dziękuję panie android - gdybym wiedział to bym kupił telefon z 64GB pamięci, może wtedy bym dostał dla siebie te 32...
  • 3
@Ligniperdus: A co, spodziewałeś się 32GB dla siebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
32GB to realnie 29GB (kwestia przeliczeń), masz do dyspozycji 16GB, a reszta to aplikacje (gry, system, dane aplikacji) - może faktycznie przesadzili
@fervi: 32 nie, wiadomo że część odpada na sam format, ale reszta powinna być chyba moja, jeżeli aplikacje/gry przeze mnie instalowane są wliczone już w te żałosne 16gb co mi zostało... powinno być 32gb + system, a nie 32 do podziału z systemem który sobie #!$%@? połowę na własne śmieci i appki typu kalkulator od samsunga albo innego googla...
@Ligniperdus: Gry proste są wliczone w to miejsce nie do wykorzystania. Złożone (z plikami OBB) to te pliki są po twojej stronie. Po prostu ktoś wpadł na pomysł (niezły), by odseparować system od plików użytkownika. Niestety czasem ktoś da za dużo systemowi i tak to już jest