Wpis z mikrobloga

@taidi dziś wróciłem z Rumunii, co jest w niej nie tak że nie dałbyś jej zielonego? Bardzo mili ludzie, tanie ceny, dobra lokalna kuchnia i alkohol, przepiękne widoki, szczyty, zamki
@ish_waw czemu Norwegia i Islandia czarne? xD przecież to dwa z ładniejszych państw na świecie
@Ranger: Koleżanka poleciała i ją skierowali w bezpieczne schronienie na wieś w międzyczasie aresztując jej gospodarzy. Jej lot był ostatnim dopuszczonym do lądowania, potem zawieszenie lotów pasażerskich. Dziki kraj, niestabilny, terroryzm bardzo, jak polecisz to nie wiesz czy zgodnej z planem wrócisz i czy się spotkasz z gospodarzem bo może wyląduje wcześniej w łagrze. Ja sam zostałem otoczony przez jakąś dzicz w Stambule ewidentnie zafascynowaną moją walizką. Reasumując: czarno.
@engineermechanic: Zwiedzasz nocując w hotelach, podróżując przez kraj i jedząc jak człowiek w restauracjach?

Czy może jesteś takim pracownikiem z Polski co siedzi w domu w weekend a komentujesz pod postem dotyczącym wyjazdów turystycznych?
@ish_waw: z nie ktorymi czarnymi bym sie zgodzil. chociaz turcja ma ciekawe zabytki w stambule to warto raz by było zobaczyć, a niebezpiecznie to jest głownie w Rosji Niemczech Francji Anglii
@hehenuanek: Szwajcaria drogi nudny zaścianek, są góry ale na góry Szwajcaria nie ma monopolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tego masa technik skubania turystów na kasę - na autostradach, biletach kolejowych itd.