Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki mające pojęcie o projektowaniu wnętrz. Nie pomógł by ktoś urządzić pokoju w sumie to powiedzieć czy to dobry pomysł czy z dupy i pomógł wybrać kolor ścian ocenić czy meble będą pasować ( birko i komoda może jakaś półka ) jak sam to zrobię to wyjdzie od czapy i będzie wyglądać jak by w gówno zapałek nawkładał. ()
Na pewno nie da się zmienić miejsca w którym będzie wisiał TV ( Już poryłem ściany ) i szare wyro zostaje.
Producenta mebli już mam wybranego.

Co do zadość uczynienia za zabranie wam cennego czasu na pewno się dogadamy.
#architektura #architekturawnetrz #wnetrza #remontujzwykopem
  • 24
  • Odpowiedz
@tadcad_13:Z góry dzięki
Z mebli tylko wyro reszta wyleciała przez balkon ( w sumie fajna zabawa ). Pokój od południa z balkonem ( Okno pojedyncze i drzwi balkonowe. Co do rzutu podesłał bym wieczorem bo teraz tylko mniej więcej mogę wysłać czyli bez wymiarów. A pokój jest tak turbo nieustawny że nie mam na niego pomysłu. Zdjęcia też mógł bym pod wieczór ale na nich tylko poryte i obskrobane ściany
  • Odpowiedz
@tadcad_13: sory, nie przegadasz :D w tej kwestii jestem jak Henry Ford - może być dowolny kolor byle bialy lub szary :D I nie chodzi o to, że próbuję Ciebie przekabacić na swoją stronę :D To są gusta. A o nich się nie dyskutuje. Ja po prostu mam takie zdanie i tego się będę trzymał (aż mi się zmieni:D)
  • Odpowiedz
ja uważam że biały i czarny pasuję do wszystkiego ale szary już nie. jest tysiąc odcieni, niektóre domieszki dają niebieski połysk. z resztą doradzanie w kwestii architektury i architektury wnętrz nie widząc obiektu nie ma sensu. trzeba zobaczyć o czym mówimy
  • Odpowiedz
@Kornik_: też polecam szare ściany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli jasny pokój to mieszaj kolor s1500n, jeśli ciemniejszy to s1000n i będziesz Pan zadowolony :)
  • Odpowiedz
O i wczoraj zdjęcie laptopa się nie dodało ......
Dobra ale już wszystko mam a więc tak. Wymyśliłem sobie że tv będzie wisiał nad biurkiem ( narożnym ) Do biurka dostawie komodę co by mieć jakieś szuflady na gacie i skarpetki :) Znalazłem taką która ma taką samą wysokość jak biurko.
Model Biurka
Komoda
Kolor będzie taki sam jak biurka. Tak nawet nie wiem który kolor tego biurka mam wybrać(), wiem jedno oby nie biały bo nie przetrwa. Muszę zawalczyć o podłogę bo nienawidzę paneli .... Jest ją czym naprawić ale piszczą w domu że jej się nie
  • Odpowiedz