Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki mające pojęcie o projektowaniu wnętrz. Nie pomógł by ktoś urządzić pokoju w sumie to powiedzieć czy to dobry pomysł czy z dupy i pomógł wybrać kolor ścian ocenić czy meble będą pasować ( birko i komoda może jakaś półka ) jak sam to zrobię to wyjdzie od czapy i będzie wyglądać jak by w gówno zapałek nawkładał. ()
Na pewno nie da się zmienić miejsca w którym będzie wisiał TV ( Już poryłem ściany ) i szare wyro zostaje.
Producenta mebli już mam wybranego.

Co do zadość uczynienia za zabranie wam cennego czasu na pewno się dogadamy.
#architektura #architekturawnetrz #wnetrza #remontujzwykopem
  • 24
@tadcad_13:Z góry dzięki
Z mebli tylko wyro reszta wyleciała przez balkon ( w sumie fajna zabawa ). Pokój od południa z balkonem ( Okno pojedyncze i drzwi balkonowe. Co do rzutu podesłał bym wieczorem bo teraz tylko mniej więcej mogę wysłać czyli bez wymiarów. A pokój jest tak turbo nieustawny że nie mam na niego pomysłu. Zdjęcia też mógł bym pod wieczór ale na nich tylko poryte i obskrobane ściany :)
@tadcad_13: sory, nie przegadasz :D w tej kwestii jestem jak Henry Ford - może być dowolny kolor byle bialy lub szary :D I nie chodzi o to, że próbuję Ciebie przekabacić na swoją stronę :D To są gusta. A o nich się nie dyskutuje. Ja po prostu mam takie zdanie i tego się będę trzymał (aż mi się zmieni:D)
ja uważam że biały i czarny pasuję do wszystkiego ale szary już nie. jest tysiąc odcieni, niektóre domieszki dają niebieski połysk. z resztą doradzanie w kwestii architektury i architektury wnętrz nie widząc obiektu nie ma sensu. trzeba zobaczyć o czym mówimy
O i wczoraj zdjęcie laptopa się nie dodało ......
Dobra ale już wszystko mam a więc tak. Wymyśliłem sobie że tv będzie wisiał nad biurkiem ( narożnym ) Do biurka dostawie komodę co by mieć jakieś szuflady na gacie i skarpetki :) Znalazłem taką która ma taką samą wysokość jak biurko.
Model Biurka
Komoda
Kolor będzie taki sam jak biurka. Tak nawet nie wiem który kolor tego biurka mam wybrać(