Wpis z mikrobloga

Nie powinno się całować zwierząt, bo mogą się zarazki przenosić. Moja ciotka kiedyś całowała psa.
I zdechł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@flamezz: Przede wszystkim jest niehigieniczne. Moja różowa miała głupi zwyczaj całowania w ten sposób psa, ale ją szybko z tego wyleczyłem. Postawiłem wymóg, że jeśli chce mnie całować, to musi umyć usta, bo nie chcę całować dupy psa. Na szczęście wybrała mnie :)
  • Odpowiedz
@harpiowata: Śmierdząca morda to jest nic w porównaniu do tego, że pies może mieć pasożyty. Odkąd pewnego pięknego dnia zobaczyłam glisty w psiej kupie, tak już nigdy nie pozwoliłam by mnie lizał żaden pies, a po każdym kontakcie myje ręce()
  • Odpowiedz
@Vein: i tak właśnie będzie miała zrobione, razem z inną operacją w najbliższym czasie. Dziękuje bardzo za troskę, ale nie musisz mnie pouczać, bo to co napisałam to żadne chwalenie się.
  • Odpowiedz
  • 1
@LadyMartini Ja też nie, nie daje. mu sie wylizywac bez końca, ale nie dostaje paranoi, jak mnie polize. ja go karmie, wychodzę na spacer, więc wiem, co zjada. Jego. bakterie kalowe sa. na. pościeli tak btw, więc co. mnie obchodzi lizanie xD
  • Odpowiedz