Wpis z mikrobloga

Wczoraj wieczorem pojechałem odebrać nowe auto rodziców gdzie temat konsultowałem i złożyłem zamówienie jeszcze zanim nowa fiesta była na testach w salonie. Także udało się dorwać jeden w pierwszych modeli w wersji titanium w Polsce. Wracaliśmy w nocy przez 3 godziny, w deszczu, także test bojowy zaliczony, a prowadzenie to coś pięknego, polecam. ()


#ford #samochody #motoryzacja #chwalesie
Pobierz Aquoss - Wczoraj wieczorem pojechałem odebrać nowe auto rodziców gdzie temat konsulto...
źródło: comment_AmBltGqc0oBX9SINVJF14F3Gc7be8Inh.jpg
  • 72
prowadzenie to coś pięknego


@Aquoss: Ford jest najlepiej prowadzącą się marką samochodów "cywilnych" na rynku.

dupa wygląda, jakby ją z Kugi przeszczepili.

sam bym sobie Forda sprawił, ale kilka rzeczy mnie w nich #!$%@?, między innymi - brak hydraulicznego kasowania luzów zaworowych w benzynie.

Pozdrawiam, szerokości. Nie życzę bezawaryjności, bo Fordy od dawna udowadniają, że są solidne.
@Zielony34: rodzice zachwyceni prowadzeniem, tym jak dynamiczny jest malutki 1.0 eb, wspomaganiem, stabilnością nawet podczas ulewy przy większej prędkości czy wyciszeniem, przy 120 km/h praktycznie nie słychać silnika, dopiero jak się zacznie piłować od 3.5-4k rpm to zaczyna pomrukiwać, a także samym wyglądem, bo na żywo wygląda zupełnie inaczej, sam się wczoraj przekonałem :)

@Pacjent: według konfiguratora, bez targowania zniżek wychodzi 73 tysiące za takie wyposażenie jakie mamy tutaj, wszystko inne to kwestia ugadania w salonie :)
@Aquoss: I dlatego ja nie kupuje aut na zamówienie, tylko biore zawsze dobrze wyposażone stock'owe samochody na wyprzedaży roczników. Nie dość że masz nieużywane nowe auto od ręki, to jeszcze z reguły 30% taniej. Też się czaję na tą fiestę dla żony, tylko czekam aż pojawi się ta z podniesionym podwoziem.
@Aquoss: Mam nowe mondeo w titanium także wiem co to wyposażenie posiada ;), żona będzie mieć albo fiestę active, albo nowego ford ecosport :)...auto pewnie na wyprzedaży rocznika będę łapał w przyszłym roku. Ps. Gratuluje zakupu, ruby red najlepszy kolor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
klima jest automatyczna


@Aquoss: to rewelacja, szanuję lepiej wyposażone mniejsze modele od gołych wyższych. niestety brak ksenonów mnie odrzuca, w polo można nawet już diodowe reflektory zamówić, a tu ford w kulki leci.
@inrzynier: A no leci ford w kulki. W mondeo / Edge / S-maxie są fajne światła w technologii dynamic full led - ksenony się przy tym chowają. Dziwi mnie ich polityka, że za opcją nie dają tych świateł w innych modelach. Z drugiej strony może wychodzą z założenia, że małe autka z reguły służą do jazdy w mieście po zakupy a nie w trasy, więc po co tak drogie lampy( ͡