Wpis z mikrobloga

Nawiązując do tego wpisu

To co wygrywy, w który dzień wystawić pannę? Od czwartku do niedzieli:

#podrywajzwykopem #tinder #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #stulejacontent #wygryw #tfwnogf #przegryw ##!$%@?
#wykopekktorynienawidzikobiet
Nunusik - Nawiązując do tego wpisu

To co wygrywy, w który dzień wystawić pannę? Od...

źródło: comment_se5N7Bi0Q59VbTKxcPkpVLWntfNe5wIg.jpg

Pobierz

W jaki dzień umówić się z tą dziewczyną i nie przyjść aby zmarnować jej wieczór?

  • Czwartek 10.7% (49)
  • Piątek 51.7% (238)
  • Sobota 25.4% (117)
  • Niedziela 12.2% (56)

Oddanych głosów: 460

  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GnijacyNissan: Swojego czasu mam nadto. Nie mam co po pracy do roboty. W robocie w sumie też nie.
Nie mszczę się bo mnie rzuciła, w takim wypadku byłbym szczęśliwy. Kobiety mną gardzą, więc przynajmniej choć trochę się odegram na małym promilu osobników tej płci.
  • Odpowiedz
@Nunusik przecież one mają tam takie branie, że tylko stracą trochę czasu i zaraz ktoś inny się z nimi umówi. Trochę tracisz swój czas, bo one się tym nawet nie przejmą. XD
Serio, mogą sobie przebierać jak w produktach, ty je wystawisz, a 20 innych będzie je pocieszać licząc na seks.

Co innego, gdybyś z każdą rozwinął dobrą relację, zdobył zaufanie i niszczył poczucie własnej wartości. Tylko po co? Mścisz się
  • Odpowiedz
Mścisz się na kimś, kto ci nic nie zrobił, część z nich mogła przejść przez jeszcze gorsze rzeczy niż odrzucenie, obwiniasz całą płeć za kilka niepowodzeń.


Ja się umówię. Za kilka dni ponownie. I ponownie wystawię.

Co innego, gdybyś z każdą rozwinął dobrą relację, zdobył zaufanie i niszczył poczucie własnej wartości.


@
  • Odpowiedz
@Nunusik: wiesz, ze twoje reakcje wskazują na potrzebę leczenia psychiatrycznego albo przynajmniej psychologicznego? Masz silne problemy emocjonalne, które dominują twoje życie. Im zmarnujesz godzinę a sobie życie, tkwiąc w (dużo bardziej dosłownym) #!$%@?
  • Odpowiedz
@Naxster: Ja już się z tym pogodziłem więc olać to xD Muszę skuteczniejszy sposób na zmarnowanie życia jak największej ilości kobiet wymyślić, ale na razie nic sensownego nie przychodzi mi do głowy.
  • Odpowiedz
@Nunusik: nie w taki sposób. Dostaniesz w łeb tak mocno, że się nie pozbierasz. Idź do psychologa, bo masz zadatki na psychopatę, jeżeli chcesz się bawić w coś takiego i jeszcze się tym chwalić. (choć cały czas mam nadzieję, że to kolejny durny bait).
  • Odpowiedz