Wpis z mikrobloga

Mirki jest #praca.

Mój różowy pracuje w biurze pośrednictwa pracy i ma fajną ofertę dla mirków z #informatyka #automatyka #programowanie #plc. Fajnie gdyby to był #rzeszow i okolice bo tam ma powstać oddział firmy.

W związku z planowanym otwarciem nowego biura w Rzeszowie, poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do zespołu młodych i ambitnych inżynierów projektantów oraz inżynierów automatyków.

Szukamy zarówno kandydatów którzy posiadają już doświadczenie w projektowaniu systemów automatyki, jak też inżynierów –absolwentów bez doświadczenia, którzy chcieliby rozwijać się w obszarze automatyki przemysłowej.


Szczegóły oferty na zdjęciu.

Wołam jeszcze #politechnikarzeszowska
Pobierz
źródło: comment_6jlOQSYm7X02j31kxC15G9jNABzmCpxm.jpg
  • 16
@kolega_taty2: Nie wiem co to za firma jest, ale mają na przełomie roku otwierać tutaj biuro. Ponoć jakiś duży koncern. Czują studenta w Rzeszowie. Jakieś 50% czasu pracy jest na delegacjach. Jak ktoś nie jest uwiązany to idzie trochę zarobić na takich wyjazdach, tym bardziej że sporo płacą za delegacje.
@czynmydobro:
Całkiem fajne, dopiero przyuczam się do zawodu automatyka. Nie wiesz czy mając doświadczenie,odpowiednie kompetencje idzie się wkręcić do takiej roboty bez papierka studiów wyższych?