Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem już zmęczony byciem w związku, jestem zmęczony tym że muszę jej codziennie poświęcać czas, że nie mogę zrobić czegoś bo po prostu chcę, tylko pierw muszę zapytać ją o zdanie, jestem zmęczony tym że ona jest zawsze blisko. Nawet nie wiem czy ją kocham, najchętniej po prostu bym się z nią rozstał, ale wiem że potem będę szczęśliwy przez miesiąc, a potem będę znudzony tą wolnością i będę tęsknił za byciem z kimś blisko. Dlatego z nią nie zerwę, dalej będę żył zmęczony związkiem, dalej będę pytał ją o zdanie, dale będę poświęcać jej czas, dalej będę przy niej, dalej nie będę szczęśliwy. A teraz wracam udawać że wszystko jest świetnie. :)


#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 19
PlujacaDziewczyna: nie możesz zdecydować się co lepsze. Chciałbyś mieć plusy bycia samemu i plusy bycia z kobietą bez minusów
Jest jedno rozwiązanie, sponsoring ale dość kosztowane. Masz pannę niby na stałe ale nie musisz nic tłumaczyć, wystarczy że ma od Ciebie hajs i w międzyczasie napełnia żołądek i opróżnia jądra.

To że musisz informować to normalna sprawa lub pytać się czy możesz gdzieś iść bo na tym polega związek, kwestia tego