Wpis z mikrobloga

@TenebrosuS: Bezpieczeństwo państwa powinno być dla władz najważniejsze - brak bezpieczeństwa to spadek dochodów z działalności gospodarczych (przenoszenie firm, brak inwestycji), co jest równe z utratą części władzy. Powoduje to wzrost podatków, postępującą biedę i jeszcze mniejsze dochody. Spirala się nakręca. Dziwne eksperymenty na koszt zwykłego szarego Kowalskiego
@Opipramoli_dihydrochloridum: jak zwykle ten sam problem. Przecież wszyscy #!$%@? wiedzą, że w Islamie mężczyźni nie mogą podawać obcym kobietom ręki, to skąd to oburzenie za każdym razem, gdy tego nie robią?

To tak jakby nie wiem #!$%@?, ktoś poczuł się dotknięty, bo jakiś chrześcijanin nie wali gruchy. Wiadomo, że większość i tak pałuje wiplera, ale jest też wielu gorliwców, którzy tego nie robią, bo im teoretycznie nie wolno.
@Opipramoli_dihydrochloridum: zresztą, zaraz... co??? Przywitanie oznaką szacunku? Od kiedy? Przywitanie to po prostu przywitanie, nie ma nic wspólnego z szacunkiem. Konkretne formy przywitania już tak, np. salutowanie.

#!$%@? po prostu nieziemsko i tyle. Ciekaw jestem ilu poznałeś muzułmanów. Podejrzewam, że żadnego i jesteś kolejnym prawackim debilo-kretynem, który społeczność liczącą ponad miliard ludzi ocenia na podstawie garstki ekstermistów (odnosząc się do całej populacji islamskiej) robiącej przez ostatnie kilka lat w Europie i
@mtkc: Jak dla mnie, to bardziej wygląda na wyraz szacunku dla niej, a nie pogardy. Jak by nie chciał splamić jej czci swoim dotykiem, a nie uważał jej za istotę gorszą, do której poziomu się nie zniży podając rękę.