Wpis z mikrobloga

#rozdajo #sprzedam #przegryw

Mircy i Mirabelki, trochę skomplikowała mi się sytuacja życiowa, a mianowicie mieszkanie moich rodziców będzie w piątek zlicytowane na rzecz ich długów. Więc aby uniknąć wywalenia na bruk razem z rzeczami których nie będę mógł zabrać ze sobą na ulicę sprzedaje co się da i co nie jest mi potrzebne.
Sprzedaje jedyną i unikalną duża pufę z logo Borussi Dortmund, lekka, mega wygodna - idealna do grania na konsoli w #fifa17 i inne. Ceny nie podaję, liczą na jakąś dobrą ofertę. Przy okazji podaje numer konta i przyjmę każdą pomoc, bez zbędnego #!$%@?, co tu dużo mówić - jestem spłukany i grozi mi że wyląduję na ulicy, nie martwię się o swoich rodziców bo przez lata sumiennie pracowali na swoją sytuację i mógłbym na ten temat wiele napisać. Dlatego proszę was o pomoc, nawet małą. Aha i skoro już zniżyłem się do żebrania o pomoc na wykop.pl, to podaje jeszcze adres portfela #bitcoin :

1MeTiS52PAVrjzFnfsMaX3W9KpFzmhr6YV

A numer konta tutaj :

27 2490 0005 0000 4004 1952 6107

Wszelka nawet malutka pomoc mile widziana. To już jest akt desperacji (,)

A teraz mnie zlinczujcie albo dodajcie na #czarnolisto

ps. mam też kota, jakby ktoś chciał go przygarnąć
Pobierz Millowisck - #rozdajo #sprzedam #przegryw 

Mircy i Mirabelki, trochę skomplikowała...
źródło: comment_PkxAkfEC01N74dgv5VUwiT0WtZdl0Vga.jpg
  • 34
@hufosterex: Chyba w 1995 roku, ojciec otworzył firmę a na jej " rozwój " pożyczył od kogoś kasę ( wtedy 15 tysięcy ) na jej rozwój pod zastaw mieszkania, po 22 latach cierpliwość tego kogoś się skończyła. Dowiedziałem się dwa tygodnie temu. O niczym nie wiedziałem przez całe swoje życie.
Z długu 15 tys. zrobił się nagle taki dług, że mieszkanie zabierają


@hufosterex: za tyle lat to samych odsetek ustawowych narosłoby 40 tys. A jak pożyczka była np na 15% rocznie to zbierze się ładna suma